Dolar düşer mi?

Cevaplarınız

• Düşer

• Düşmez

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Skyblues85

Millipat
Savaşlar, salgın, bölgemizdeki sorunlar ve içinde bulunduğumuz ekonomik ve siyasî problemleri de katarsak düşme ihtimali zayıf görünüyor.

Akmiyorm

Decapat
2023'te seçim yaşlarını 28'den büyükleri almazlarsa düşer bence 2023'te.

Yer
Çengelköy
Ben oyle dusunmuyorum.
Doların yaklaşık 1 ay kadar 6.85'e sabitlendiği dönemde hem Katar ile swap anlaşması yapıldı hem de piyasaya dolar sürüldü. Altına yatırımı yapan ise yastık altında birikimi olup da Türk Lirasına güveni kalmayan vatandaş oldu.

Bu hükümetten doğru adımlar beklemek Mars'dan uzaylıların gelmesini beklemekten daha az gerçekçi. Yargı bağımsızlığının olmadığı tek adam rejiminde yabancı yatırımcı ülkemizden kaçıyor.

Mustafafnt

Hectopat
Doların yaklaşık 1 ay kadar 6.85'e sabitlendiği dönemde hem katar ile swap anlaşması yapıldı hem de piyasaya dolar sürüldü. Altına yatırımı yapan ise yastık altında birikimi olup da Türk lirasına güveni kalmayan vatandaş oldu.

Bu hükümetten doğru adımlar beklemek Mars'dan uzaylıların gelmesini beklemekten daha az gerçekçi. Yargı bağımsızlığının olmadığı tek adam rejiminde yabancı yatırımcı ülkemizden kaçıyor.

bambamm6

Hectopat
Yer
İstanbul
Yaklaşık birkaç haftadır Sosyal'e giremiyordum. Baktım hala aynı konular :D Dolar düşer mi artar mı gibi.

Cevabı belli olan soruları sormayı çok seviyoruz ülke olarak.

Yukarı