Dolar düşer mi?

Cevaplarınız

• Düşer

• Düşmez

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence kısa vadede düşmez ama 10 sene sonra ne olacağı bilinmez düşedebilir yükseledebilir.

Doları ekmekle mi alıyorsunuz 😄 Pardon ters oldu, Ekmeği dolarla mı alıyorsunuz diyecektim 😅

2023'te seçim yaşlarını 28'den büyükleri almazlarsa düşer bence 2023'te.

Ben oyle dusunmuyorum.
Doların yaklaşık 1 ay kadar 6.85'e sabitlendiği dönemde hem Katar ile swap anlaşması yapıldı hem de piyasaya dolar sürüldü. Altına yatırımı yapan ise yastık altında birikimi olup da Türk Lirasına güveni kalmayan vatandaş oldu.

Bu hükümetten doğru adımlar beklemek Mars'dan uzaylıların gelmesini beklemekten daha az gerçekçi. Yargı bağımsızlığının olmadığı tek adam rejiminde yabancı yatırımcı ülkemizden kaçıyor.

Doların yaklaşık 1 ay kadar 6.85'e sabitlendiği dönemde hem katar ile swap anlaşması yapıldı hem de piyasaya dolar sürüldü. Altına yatırımı yapan ise yastık altında birikimi olup da Türk lirasına güveni kalmayan vatandaş oldu.

Bu hükümetten doğru adımlar beklemek Mars'dan uzaylıların gelmesini beklemekten daha az gerçekçi. Yargı bağımsızlığının olmadığı tek adam rejiminde yabancı yatırımcı ülkemizden kaçıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaklaşık birkaç haftadır Sosyal'e giremiyordum. Baktım hala aynı konular :D Dolar düşer mi artar mı gibi.

Cevabı belli olan soruları sormayı çok seviyoruz ülke olarak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı