Dolar düşer mi?

Cevaplarınız

• Düşer

• Düşmez

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Düşmez. Pandemi olmasaydı Turizmin etkisiyle bu önümüzdeki dönemde bir miktar düşebilirdi döviz girdisiyle. Merkez Bankası şu an çok sıkışık durumda dikkat ederseniz uzun zamandır doları 6.75-6.85 bandında buralarda durmasının en büyük sebebi swap anlaşmasıydı. Grafik olumlu yöne gitmiyor büyük ihtimalle bu aralıkta kalmaya devam edecektir.

Gidin PC alacağınız paraya dolar alın yaz sonunu bekleyin dolar zaten düşmez aynı kalırsa bozarsınız PC alırsınız artarsa yine bozarsınız PC alırsınız karınız da olur.

Kardeşim bu düşüncedeki adamlara sinir oluyorum. Dolar yükselince her şeye ona göre zam geliyor gene her şey aynı halt oluyor değişen bir şey olmaz. Ayrıyeten doların düşmesi pek mümkün değil bilgisayar alacaksanız şimdiden alın derim.

Mevsimsiz bir kar tanesi düştü pencereme,
Sobanın sıcaklığı vurdu tenime.
Hava sıcaklığı düşüyordu,

Doların düşmediği seviyelere.

Sonumuz hayrolsun bu gidisle dolar yonetecek ulkeyi.
Bence dolar duser mi dusmez mi diye bakmak yerine indirimlere bak. Indirimleri yakalamaya calis lakin uyanik kimseler, fiyati yukseltip "bak kardes cok fazla dustu" deyip normal fiyatina sattiklari oluyor. O yuzden alacagin seyin piyasasini iyi bilmen lazim.
Memleketimin uyanigi dahi ayri bir akilli.

Kardeşim bu düşüncedeki adamlara sinir oluyorum. Dolar yükselince her şeye ona göre zam geliyor gene her şey aynı halt oluyor değişen bir şey olmaz. Ayrıyeten doların düşmesi pek mümkün değil bilgisayar alacaksanız şimdiden alın derim.

Kardeş dolar düşmez demişim orada ve dolara paralel olarak her şey anında yükselmiyor dolar 2 kat yükselirse bazı şeyler aynı kalır bazıları biraz yükselir.

Hiç samimi değiliz. Şunun şurasında kaç kat fark var ki sanki arada (!)

mahir.jpg

işlemci alım gücü karşılaştırma.jpg

prof.jpg

Hiç samimi değiliz. Şunun şurasında kaç kat fark var ki sanki arada (!)

Eki Görüntüle 633010

Eki Görüntüle 633011

Eki Görüntüle 633012
Yemin ederim istemsizce iç çektim. Tamam gümrükten getirirken en azından vergi olur da %50 gümrük vergisi, %10 TRT vergisi (bu niye var hiç anlamıyorum ben TRT izlemiyorum yahu), bilmem kaç KDV vergisi onun bunun vergisi derken fiyat katlanıyor gerçekten içler acısı. Türkiye'de 7999 TL'ye satılacak olan (8000TL olsa nasıl alırdık) PlayStation 5 Amerika'da 450 dolar. Bu arada Erdoğan da Albayrak'ı savunuyor😀. ''Ekonomi oturdu'' diyor. Aynen halk kazığa oturdu.

Selamlar.
Harddisk satın almayı düşünüyorum ama malum dolar arttı ve fiyat bir türlü sabit kalmıyor. 2 gün önce 270 sonra 320 bugün ise 310 TL olmuş. Size ilk sorum sizce dolar düşecek mi artacak mı? Harddisk almak için doğru zaman mı beklemeli miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı