Dolar İçin Tek Ana Konu Olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@AidenPearce, çocuk gibi miyim? :D Yahu kategorisine uygun şekilde konu açılmış, ne olabilir başka? Kur çok hızlı değişiyor, değişmese konusu açılmaz ama değil mi? ;) Zaten her 1 TL arttığında konusu açılıyor kısacası bir düzensizlik yok. Forum düzenine laf ediyorsun da sırf yorum kasmak için tek yorumda cevap verilecek şeyi gidip iki yorumda cevap vermişsin. Madem forum düzenini bu kadar önemsiyorsun. Önce kendin dikkat et ama :)

Şok oluyorum gerçekten bazen, başka forumlarda hep söyleniyor Technopat çoluk çocuk dolu diye, dün bir varsayım konusu açtım ergen gibi saçma sapan yerlere çektiler, bugün burda gayet normal bir yorum yapılmış, düşmana saldırır gibi saldırıyorlar, gerçekten çoluk çocuk dolu.
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE Kusura bakmayın, çocuk gibisiniz. Arkadaş size ''Ekonomi çok iyi, dolarla mı maaş alıyorsunuz, dolar kullanmayın bizim ₺'miz var'' mı dedi? Konu ile ilgili yorum yapmış, kusura bakmayın ama bu davranış tabiri caizse ''Sol çomar'' davranışı.
@405668 Bak mesela, hala söyleneni işine nasıl gelirse orasından tutuyor. Komik gözüküyorsunuz.

@AidenPearce, kardeşim forum gayet düzenli diyorum işte. Aksi durum ne var diyorum? Size laf anlatmak ne zormuş yahu. :D Tek konu içerisinde bu tartışma olamaz, mümkün değil. Ayrıca ben nerede saldırdım, fikrimi düzgün bir şekilde belirtmek mi saldırmak oluyor?

Ayrıca o dediğin forumlar büyük ihtimalle sarı forum ve kırmızı forum. Kırmızı forumda yöneticinin bir yorumuna kahkaha atan herkes kalıcı banlandı, sarı forumda da aktiflik yok ve asıl çoluk çocuk orada. ;) Sarı ve kırmızı forumda takılabilirsin, seni tutan yok. Ama şunu hatırlatayım asıl çoluk çocuk o iki forumda.

Sizin gibiler dediğiniz kim hocam? At gözlüğü ile bakmayı kesin, işinize nasıl geliyorsa öyle görmeyi bırakın. Adamın ekonomiyi savunduğu yok, konu hakkında yorum yapmış. Benle alakası olmamasına rağmen ben bile sinirlendim. Çocuk gibisiniz resmen.
@Ulunay
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE
@LOTR Manyağı
Yorum yapılınca sinirlerinize hakim olamıyorsanız forumda durmanızın anlamı nedir? Gidin kahvehaneye orada kavgaya tutuşursunuz. Gerçekleri kaldıramıyorsanız çocuk olan kendiniz olmuyor musunuz?

O konunun bir ucu elimden alınan hayallerime dokunuyor. Kurallar çerçevesinde istediğim gibi yorumumu yaparım.

Bu kadar dert ediyorsunuz bizleri gör ardı edin. Allah korusun sinir hastası falan olursunuz, ne yaparız biz? Tüh...

@AidenPearce, kardeşim forum gayet düzenli diyorum işte. Aksi durum ne var diyorum? Size laf anlatmak ne zormuş yahu. :D Tek konu içerisinde bu tartışma olamaz, mümkün değil.
Ben konunun düzensiz olduğunu düşünüyorum, sen düzenli olduğunu düşünüyorsun. Tamam olabilir elbette farklı görüşlerde olacağız. Fakat ben ''Konu düzensiz'' dediğimde neden ''Senin gibiler yüzünden ekonomi kötü, siz batırdınız memleketi, bizi susturamazsınız'' tarzı saldırıya geçiyorsunuz? Ben ''Konu düzensiz'' diyorum, siz de gelip ''Hayır bence konu düzenli'' deyip geçin. Konu düzensiz dedim diye ekonomiyi ben mi bozdum? :D @Ulunay bak mesela arkadaş hala farklı yere çekerek haklıymış gibi konuşmaya devam ediyor :D

@AidenPearce, kardeşim forum gayet düzenli diyorum işte. Aksi durum ne var diyorum? Size laf anlatmak ne zormuş yahu. :D Tek konu içerisinde bu tartışma olamaz, mümkün değil. Ayrıca ben nerede saldırdım, fikrimi düzgün bir şekilde belirtmek mi saldırmak oluyor?

Ayrıca o dediğin forumlar büyük ihtimalle sarı forum ve kırmızı forum. Kırmızı forumda yöneticinin bir yorumuna kahkaha atan herkes kalıcı banlandı, sarı forumda da aktiflik yok ve asıl çoluk çocuk orada. ;) Sarı ve kırmızı forumda takılabilirsin, seni tutan yok. Ama şunu hatırlatayım asıl çoluk çocuk o iki forumda.
Ben konunun düzensiz olduğunu düşünüyorum, sen düzenli olduğunu düşünüyorsun. Tamam olabilir elbette farklı görüşlerde olacağız. Fakat ben ''Konu düzensiz'' dediğimde neden ''Senin gibiler yüzünden ekonomi kötü, siz batırdınız memleketi, bizi susturamazsınız'' tarzı saldırıya geçiyorsunuz? Ben ''Konu düzensiz'' diyorum, siz de gelip ''Hayır bence konu düzenli'' deyip geçin. Konu düzensiz dedim diye ekonomiyi ben mi bozdum? :D @Ulunay bak mesela arkadaş hala farklı yere çekerek haklıymış gibi konuşmaya devam ediyor :D
Yorum yapılınca sinirlerinize hakim olamıyorsanız forumda durmanızın anlamı nedir? Gidin kahvehaneye orada kavgaya tutuşursunuz. Gerçekleri kaldıramıyorsanız çocuk olan kendiniz olmuyor musunuz?

O konunun bir ucu elimden alınan hayallerime dokunuyor. Kurallar çerçevesinde istediğim gibi yorumumu yaparım.

Bu kadar dert ediyorsunuz bizleri gör ardı edin. Allah korusun sinir hastası falan olursunuz, ne yaparız biz? Tüh...
Tamam. Yeter artık kavga etmeyin.

Yaptığımız yorumdan ötürü sinirlendiğiniz belirtip ardından böyle bir savunma almanıza tartışmaya kapalı olmak deniyor.

Dediğim gibi göz ardı butonunu kullanın çünkü haklıyım. Şimdi burada ekonomiyi ben mi bozdum diye savunma almayın. Konuyu buraya siz taşıdınız. Onu bile inkar edebiliyorsunuz.

Hadi sinirlenin, ne yaparız biz? Tüh...

Yaptığımız yorumdan ötürü sinirlendiğiniz belirtip ardından böyle bir savunma almanıza tartışmaya kapalı olmak deniyor.

Dediğim gibi göz ardı butonunu kullanın çünkü haklıyım. Şimdi burada ekonomiyi ben mi bozdum diye savunma almayın. Konuyu buraya siz taşıdınız. Onu bile inkar edebiliyorsunuz.

Hadi sinirlenin, ne yaparız biz? Tüh...
Dostum, anlamamakta hala diretiyorsun. Sinirimi bozan karşı argüman sunmanız değil, sunulan argümana bambaşka bir şekilde yanıt vermeniz. Ben konu dağınık diyorum sen bana gelip ekonomi kötü tabii ki sizin gibiler yüzünden diyorsun. E şimdi bu söylediğinin benim söylediğim şeyle bir alakası var mı? Yok. Asıl olay senin söylediğin şeyin benim söylediğim şeyle alakasının olmaması zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı