Dolar konularından bıktık artık

Hiç kşmse bilgisi olmak zorunda değil ayrıca bilgisiz dediğiniz kişiler sizden bilgili. 😈
Beni tanımadan hakkımda bu kadar net konuşmanı tavsiye etmem ayrıca dikkatli okursanız ben zaten herkes bilgili olsun demiyorum, bilgisi yok ama fikri var diyorum yani benim donanım hakkında bilgim olmamasına rağmen millete sistem tavsiyesinde bulunduğumu düşün.

Kötü şeyler derken? Kavga gibi bir amacım yok.

Siz değil siz gayet normalsiniz başka şahıslar.
Beni tanımadan hakkımda bu kadar net konuşmanı tavsiye etmem ayrıca dikkatli okursanız ben zaten herkes bilgili olsun demiyorum, bilgisi yok ama fikri var diyorum yani benim donanım hakkında bilgim olmamasına rağmen millete sistem tavsiyesinde bulunduğumu düşün.

Dolsr konusunds bilgi gerekmze, size ayrıcs bilgisiz demedim. 😈

Arkadaşlar bana atar yapacağınıza konuyu okuyun lütfen. 1-2 kuruş yükselip açmamışım zaten. Ve bilgilendirme amaçlı açtım. Beğeni kasma taktiği olsaydı bam başka konu açardım. Ama 1 beğeni almışım.😉
IMG_20201111_180214.jpg

Siz önce şu yazım yanlışlarınızı düzeltin ayrıca madem bilgi gerektirmiyor geçin siz yönetin ekonomiyi. venim burada kast etmeye çalıştığım şey kişinin makro ekonomi bilmesine gerek olmadığıdır, ama o konulara cevap yazanların çoğu mikro ekonomi bile bilmiyor ve dolar neden yükselir gibi basit sorulara bile cevap verecek donanımda insanlar değil.

Geri
Yukarı