Dolar 4.83 Oldu, Uyanın Artık!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TAHAU

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar 1 ay önce konu açmıştım karne zamanı PC alacağım diye ama abi dolar 4.83 arkadaşlar benim artık lafım yok. Bugüne kadar 12 yıla kadar tek bir iktidar vardı. N'oldu? Fosss. Hiçbir şey üretmiyoruz. Alım var satım yok. Ben gerçekten nasıl bu kadar insanlığın ahmak olduğunu anlamıyorum. Aslına bakarsak yanlış yerlere çekilmesin ama İsrail bakın nasıl üretiyor nasıl satıyor. İsrail'i falan savunmuyorum ama biz 0. Yaşım 15 kimse gelip de sen küçüksün bilemezsin demesin. Bu yaşlarda her şey öğrenilir. Evet fazla bilgim yok ama en azından at gözlüğü takıp bağnaz değilim. Tekrar dolara dönersek ülke ayvayı yiyecek. Ben söylüyorum. Bu işe bir çare lazım. Sizin fikirlerinizi de merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dolar bi' 100TL felan olsun bu koyunlar o zaman ekonomi kötü der :D Ekonomi kötü diyenler yalancı arkadaşlar internetteki fiyatlar yalan inanmayın, 4 nala kalktık gidiyoruz kim demiş dolar 4,83 diye. Dolar 4 oldu diye üzülüyorduk 1 ay önce şimdi 5 TL olacak benden söylemesi.

GTX 1050 TI olan sistem olur mu? Hayali sistem lütfen yardım etm... :uyan:

Ben bir iki ay önce G4600 almıştım, 300 TL'ydi şimdi 450 TL. GTX 1050Ti 1400TL :D:D

Sistem toplayan yandı valla. Bir ay önce GT 1030 ekran karti 380-350 falandı şimdi ise en az 480 ile 600 arası. 1080 Ti'yi siz düşünün artık.

Dolar seçimden sonra falan düşmez. Böyle diyenlere inanmayın. Tek çare bizim üretmemiz.

Dolar seçimden sonra falan düşmez. Böyle diyenlere inanmayın. Tek çare bizim üretmemiz.
OHAL var şu anda + çiftçiye yardım yok, zaten TÜBİTAK Organik hoşafla felan uğraşıyor :D

Dolar bi' 100TL felan olsun bu koyunlar o zaman ekonomi kötü der :D Ekonomi kötü diyenler yalancı arkadaşlar internetteki fiyatlar yalan inanmayın, 4 nala kalktık gidiyoruz kim demiş dolar 4,83 diye. Dolar 4 oldu diye üzülüyorduk 1 ay önce şimdi 5 TL olacak benden söylemesi.
Sen gerçekten söylediklerine inandın mı? Adam isterse 1000000 TL olsun ben yine de Ak Partiye destek verecem diyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı