Dolar 4.83 Oldu, Uyanın Artık!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnsan, koyun sürüsünün bir parçası olunca sadece çobanının kendisine iyi davrandığını zanneder. Halbuki çoban, o koyun sürüsündekilerin etini de kemiğini de sömürmüştür, sömürüyordur ve sömürmeye devam edecektir.

O uyuyan kesimin kafasından aşağı soğuk su döksen dahi gerçeklerin farkına varmazlar. Çomar doğdular, çomar ölecekler. Beter olsunlar.

Cahillik mutlulukmuş gerçekten de.

Umarım bu seçimlerde bir değişiklik olur da bir de başkalarının neler yapacağını görürüz. Tayyib'i savunduğumdan değil sadece meraktan. Bakalım onlar nasıl bir yoğurt yiyorlar. Ama sanmıyorum başka bir partinin seçileceğini de.

Şimdi keşke o koyunlardan olsaydım diyorum... Madem sistem değişmeyecek bari hayatımı bir yalan üstüne kurup kendimi avutsaydım.
Not. Bunu yazan çocuk konu sahibinden küçüktür. Durumu anlayın artık.

Dolar 10'a kadar çıkabilir.

O kadar da uçmamak lazım :D sene sonu max göreceği 6’dır. Hükümet eninde sonunda artış hızını dengelemek adına hamle yapacaktır. A hükümeti veya B hükümeti bunun böyle gitmeyeceğini halkın elindeki paranın gitgide eridiğinin farkında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şaka maka bu dolar da hep maaşa zam aylarına doğru çıkıyor ne hikmetse. Adamlar 200 TL zam aldık ohhh derken, 2-3 ay 400 dolar maaş alıyor, sonra hoop maaş, 300 dolara düşüyor, 2-3 ayda öyle alıyorlar. Hükümet işi biliyor yahu... Ver, geri al, maaşlar artmasın. Büyük pastayı tepedekiler ve yandaşları yesin. Yeminle hepimiz koyunuz. HE-Pİ-MİZ KO-YU-NUZ.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı