Dolar konularının bayması

Konuyu okusaydınız anlardınız zaten.

Burada arkadaşın dolar konusunu neden açmak istediğini merak ediyorum, konuda dolar konularının baydığını söylüyorum.

Konu açılınca sizi etiketlemiyorlar, Sizi çağırmıyorlar Konu açılınca size bildirim gelmiyor, Sizin ekranınıza o konu (hemen) açılmıyor... Lütfen zamanını boş harcama. Böyle ufak şeyleri kafaya takma...

"Dolar 8.31 TL Aman tanrım!" gibi konuları artık önüme çıktığı için sıkmaya başladı. Anlıyor musun? Technopat'a girerken her gün dolar konusu görüyorum.
Youtube mu burası senin keyfine göre konu çıksın? Görmekten sıkıldıysan bakma o halde. Ben de seni görmekten sıkıldım. Bir zahmet müsait bir yerden ayrıl forumdan o zaman. Anlamıyorum ki çakmak gazı çekip konulara yorum mu yapıyorlar? Yoksa bana mı öyle geliyor?
Neyini çeviriyorum?
Sana ben 2 öğün Türk dili ve edebiyatı yazıyorum. Sabah akşam bunları al ondan sonra burada konuşuruz.

Youtube mu burası senin keyfine göre konu çıksın? Görmekten sıkıldıysan bakma o halde. Ben de seni görmekten sıkıldım. Bir zahmet müsait bir yerden ayrıl forumdan o zaman. Anlamıyorum ki çakmak gazı çekip konulara yorum mu yapıyorlar? Yoksa bana mı öyle geliyor?

Sana ben 2 öğün Türk dili ve edebiyatı yazıyorum. Sabah akşam bunları al ondan sonra burada konuşuruz.
Hala soruma cevap vermediniz, galiba sizde de benim hastalığımdan var.

Kardeşim anlamıyorsun. Sağ üsteki "Yeni Konular" ve "Yeni Mesajlar" bölümüne bakıyorum. Orada dolar konusu görüyorum anlıyor musun? Bu kadar dolar konusu seviyorsan açabilirsin. 🙂

Hala soruma cevap vermediniz, galiba sizde de benim hastalığımdan var.
Konuda bir soru yok, Eğer varsada buyrun cevapları...

Açılması daha iyi. Sonuçta bu ülkeyi bu hala getiren bizleriz. Hata düzeltilmeye başlanıncaya dek, sosyal medya olsun forumlar ve sözlüklerde bu konular açılmalı.
Bunu kafaya takmayacaksın. Evet bende görüyorum sinir bozuyor, Eğer bunu kafaya takarsan Hasta olursun bırak ne açıyolarsa açsınlar. Sende bunu anlıyor musun? Kafaya takmayın şöyle ufak şeyleri. Size bir zararı yok görmezden gelin...
Kardeşim anlamıyorsun. Sağ üsteki "Yeni Konular" ve "Yeni Mesajlar" bölümüne bakıyorum. Orada dolar konusu görüyorum anlıyor musun? Bu kadar dolar konusu seviyorsan açabilirsin. 🙂
Görüyorsun, Ve oraya girip insanlarla dalga geçicek kadar zamanın var...

Konuda bir soru yok, Eğer varsada buyrun cevapları...

Görüyorsun, Ve oraya girip insanlarla dalga geçecek kadar zamanın var...
Dalga geçmiyorum. Artık sıktığını söylüyorum. Neyse haklısın. Dolar konusu açmayı unutma sakın. 😉

Geri
Yukarı