Dolar/TL 23'ü aştı

Zaten bakandan dolayı ekonomi politikasının değişeceğini ve bundan dolayı 30₺'ye kadar yolu göreceğini iddia ediyordu birçok kişi. Ondan sonra o şekilde toparlamaya çalışacaklarını vs. vs. Ama bilemedim. Ne kadar mümkün ve ne kadar işe yarar? Düzgün yapabilirler mi? Göreceğiz. Umarım en azından beklenenden daha çok batmaz...

Ben hep 50 liralık alıyorum allah benim ömrümden alsın REİSe versin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Zaten bakandan dolayı ekonomi politikasının değişeceğini ve bundan dolayı 30₺'ye kadar yolu göreceğini iddia ediyordu birçok kişi. Ondan sonra o şekilde toparlamaya çalışacaklarını vs. vs. Ama bilemedim. Ne kadar mümkün ve ne kadar işe yarar? Düzgün yapabilirler mi? Göreceğiz. Umarım en azından beklenenden daha çok batmaz...
Bakanın elinde sihirli değnek yok ki. Sence kim kuralları belirleyecek yine rte mi bakan mı?

Bakanın elinde sihirli değnek yok ki. Sence kim kuralları belirleyecek yine rte mi bakan mı?
Bilemiyorum ama birçok kişinin eskiden bu işi yapmasından ve yapabilmesinden kaynaklı Mehmet Şimşek'ten biraz beklentisi vardı. Ama bunun bahsettiğim şekilde olması bekleniyordu.
Ve şöyle bir konu da var:
RTE en azından son döneminde kendini biraz daha pozitif hatırlatmak için daha ciddi çalışmaya çalışabilir diye, ki mantıklı. Ben de "Umarım öyle olur" diyebiliyorum yani ne yapabilirim ki?

tumblr_fc24455bef112677bbeb134618646086_41321626_1280.jpg

Yapay olarak baskılanan kuru serbest bıraktınız. Doğru bir hamle peki düşmesi için ne yapacaksınız?

Bu sorunun cevabını yeni kabineden aldığım zaman tekrar konuşuruz. İpler hala aynı kişinin elinde kalacaksa durum çok kötü. Kalmayacaksa gene kötü...

Geri
Yukarı