Çözüldü Dolar ve Euro 1 gecede nasıl bu kadar düştü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

M.Arda Solmaz

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar daha dün sabah Euro 10 küsur dolar 8.5 idi, fakat istifadan sonra bir gecede nasıl oldu da 50 kuruş düştü? Ne değişti bir gecede? Amerika'daki başkanlık seçimi yüzünden düştü diyeceğim fakat Euro'da o miktarda düştü. Biri aydınlatırsa sevinirim. Büyük ihtimal düşüş devam etmeyecek. Zaten artık umudum falan yok ama bir gecede bu kadar düşmesi şaşırttı beni.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Piyasa olumlu bir adım atılması yönünde beklentiye girdi ve kısa süreli düşüşe neden oldu.

Bunun üstüne Albayark'ın istifası ve MB'nin yeni atanan yöneticisinin konuşması şok etkisi yarattı.

1-2 haftalık ufak bir boşluğumuz var, hızlı şekilde değerlendirmemiz gerekli.
Berat Albayrak istifa etti demiş işte. Adamın hazine ve maliye bakanı olduğu dönemde dolar 4 liradan 8.5a yükseldi. Şuana kadar ne yaptıysa yanlış yaptı. Yerine gelecek kişinin düzeltmesini bekliyorlar. Neyi anlamadın?

Piyasa olumlu bir adım atılması yönünde beklentiye girdi ve kısa süreli düşüşe neden oldu.

Bunun üstüne Albayark'ın istifası ve MB'nin yeni atanan yöneticisinin konuşması şok etkisi yarattı.

1-2 haftalık ufak bir boşluğumuz var, hızlı şekilde değerlendirmemiz gerekli.

Artı -1 Eksi
Çözüm

Geri
Yukarı