Dolar ve Euro düşüşü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar, yarin itibari ile Merkez Bankası olağanüstü toplantı yapacak. Konu; dolar ve euro kurunu nasıl düşürürüz?
Elinde dolar ve euro bulunduran arkadaşlar; sert bir düşüş olacağını tahmin ediyorum, çıkarsınlar ellerinden. Elinde dolar ve euro olmayan ve bilgisayar toplamayı düşünen arkadaşlar varsa, bir hafta kadar beklesinler. Düşüş yakındır bilginize.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir anlık düşüşlerin sebebi Merkez Bankası'nın müdahaleleridir. Müdahalenin ardından Dolar yine yükselir diye düşünüyorum. Uzun vadede seçimlerden sonra biraz düşebilir deniyor.

Siyasete girmiyoruz tabi ki. Bizi ilgilendiren dolar.
ABD ve AB mevcut olan iktidarla, ters konumda. Seçimlerden sonra illaki düşecek. Sadece yarın olacak olan toplantıya, dikkat çekmek istedim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop alma kararını verdiğim günden beri Dolar yükseliyor. Bende Dolar'a inat düşmesini bekliyeceğim.:cool:

Off.. Dolar düşecek mi şimdi. ^^ Bu gün msi ge60 2oe-295xtr ürününü aldım tam 2.750tl'ye. Dolar düşerse çok koyar şimdi. Bir de o parayı zar zor topladım. Cayma hakkımı kullanmayı düşünsem bile kredi kartı ile taksitli olarak aldım ürünü. Daha elime bile ulaşmadı. Şimdi dolar 2.20 dolar veya altı olursa en az 170tl'lik bir zararım oluşacak. ^^ Varsa bu işlerden anlayan birisi yardımcı olabilir mi? Günün her saati aktifim mobil-web farketmez. ^^

En son Merkez Bankası açıklama yaptıktan sonra dolar yükselmeye başladı ama şimdiki kadar değildi olaylar falan oldu sonrası malum. :) Müdahale yapılsa dahi çok büyük bir düşüş olmaz gazını alır sadece bir süreliğine.

Sizce ürünü yarın mesai saatine girdikleri gibi iptal etmeli miyim?

Düşmesini dört gözle bekliyorum. Bilgisayar toplayacağım zamanda dolar uçuyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı