Dolar ve Euro düşüşü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar, yarin itibari ile Merkez Bankası olağanüstü toplantı yapacak. Konu; dolar ve euro kurunu nasıl düşürürüz?
Elinde dolar ve euro bulunduran arkadaşlar; sert bir düşüş olacağını tahmin ediyorum, çıkarsınlar ellerinden. Elinde dolar ve euro olmayan ve bilgisayar toplamayı düşünen arkadaşlar varsa, bir hafta kadar beklesinler. Düşüş yakındır bilginize.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dolar şuan 2,2657 oranında. İnşallah 1,9 hatta Mümkünse 1,5'e kadar gerilesin. Yoksa benim kur 1,9 iken ki aldığım 2 TB Barracuda 250 TL idi. Şimdi 1TB Barracuda 190TL'lerde geziniyor. Yani 60 TL daha koysak 2TB Barracuda alacaz.

Dolar düşerse çoğu kişi notebook, telefon gibi ürünler olacak. Forumdaki çoğu kişi bu lanet olası doların düşmesini bekliyor. :D :D

- - - Güncellendi - - -

Dolar'da %-1,3475 düşüş var.

- - - Güncellendi - - -

Evet arkadaşlar, her an biraz daha düşüyor. Gittikçe inecek dolar. Artık rahat rahat alışveriş yapabileceğiz. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Euro 3.500'e çıksın Fransa'da oturan ablam kredi çekip Ege bölgesini satın alacakmış. 4.000 olursa işssizlere maaş bağlayacağını söyledi, dualarınızı eksik etmeyin.

2.0 veya 1.90 civarında olsun acayip fark ettirir fiyatlara.

Yahu bu dolar bir iniyor bir çıkıyor hiç sabit değil. Ama inecek inecek umudunuzu hemen yitirmeyin.

18 Temmuzda babama ısrarla 806$ yani 1550 TL' den almıştım bilgisayarımı, $ 1.92'ydi dahada o kadar düşmedi, ikinci el satsam bile kâr ederim ama satınca ne alıcaz orasıda önemli, şu anda yaklaşık 1850 TL civarında aynı sistem. Bende soğutma almak istiyordum ama bu gidişle biraz sabretmem gerekicek sanırım :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı