Dolar yüksek iken bilgisayar toplamak mantıklı mı ?

Haklısınız ama biz müneccim miyiz ? Biz geleceği nereden bilelim demeniz beni sinirlendirdi. Ben sadece şuanda dolar yüksek iken bilgisayar toplanır mı ? Diye sordum.
Olaya nereden bakıyorsunuz? 5 ay sonra dolar 4 olursa o zamanda dolar yüksek olacak, şimdi ki yüksek dediğiniz kur düşük olmuş olacak. Doların yüksek ya da düşük olması gibi bir durum yok. Yükselmesi veya düşmesi var. Göreceli bir durum, kimse müneccim olmadığına göre ya da bir ekonomici, günün en düşük zamanında alınır. (Merkez bankasına zırt pırt müdahale edip, piyasayı alt üst eden siyasetçilerimize tavsiye verenlere de ekonomici diyorlar da neyse.)

Dolar düşecek mi ? Yükselecek mi? olayı değilde...

Dolar'ın tl fiyatına bakarak,
Ürünlerin indirime girme durumuna bakarak,
Yeni ürünler gelip gelmeyeceğini ve o ürünün karar verdiğiniz ürünün fiyatını etkileyip etkilemeyeceğini,
Ve işinizi görebilecek veya sizi aldığınız ile mağdur etmeyecek update kavramına uygun bir sistem toplamalısınız.

Doların durumu hep değişmekte olup bizlerin ise gelecek hakkında bilgimiz olmadığı kadarda , insanlar aldığı "7000 TL Pc Toplama" gibi konularla yarıda kalmama durumu "bu şu iyimi" herkes kullanım alanına göre pc topluyor.
El insan isterki;
Hem Render hem oyun hem herhangi bir testten işten iyi performans alsın. Uzun ömür götürsün diyor.

Siz siz olun pc toplarken 1 ay öncesinden konu açın ve bir Emlakçı kavramı ile çok gezerek en iyi fiyatı çıkarın.

Dolar uzun bir süre 3.50 altına düşmez. Müneccim değilim ama durum böyle şu sıralar. Bu yüzden Ocak başında 3
80 civarındayken topladım bilgisayarı. Tek yapabileceğiniz sitelerdeki idirim leri kovalamak, doların seyri belli olmaz.

Geri
Yukarı