Doların 18,81 olmasını kimsenin konuşmaması

Dolar zaten şuan Ortadoğu ülkelerinden (Katar,Bea,SudiArabistan) gelen dolar lar sayesinde şu an bu seviyede tutulabiliyor.

Technopat'ta konu açılmıyor diye unutulmuş olmuyor. TR'nin zaten şu an en büyük 2 meselesi var: Suriyeliler ve Dolar. Ayrıca buraya açılan konuların da zaten bir önemi yok. Herkesin genel olarak yazdığı mesajlar "Silivri soğuktur.", "Konuşurdum ama malum." vs. zırvalar. Düşünce özgürlüğü olmadıktan sonra forumlarda açılan konularda tartışamadıktan sonra pek de bir önemi kalmıyor konu açılmasının.

Buraya gelince millet şakır şakır ötüyor. İmalar, şakalar ürün almaya gelince pahalı değil mi ya? Pahalı değil kardeşim müstahak Türk halkına.

Technopat'ta konu açılmıyor diye unutulmuş olmuyor.
Technopat'ta konu açılmamasından bahsetmiyorum. Buraya günde 7-8 mesaj yazıp çıkıyorum, takip edememiş olabilirim. Siyasilerin hiçbirinin dolar ile ilgili bir çıkışı yok zamanda. Artmıyor diye konuşmayı bıraktılar.

Technopat'ta konu açılmıyor diye unutulmuş olmuyor. TR'nin zaten şu an en büyük 2 meselesi var: Suriyeliler ve Dolar. Ayrıca buraya açılan konuların da zaten bir önemi yok. Herkesin genel olarak yazdığı mesajlar "Silivri soğuktur.", "Konuşurdum ama malum." vs. zırvalar. Düşünce özgürlüğü olmadıktan sonra forumlarda açılan konularda tartışamadıktan sonra pek de bir önemi kalmıyor konu açılmasının.
Evet hocam en önemli noktaya değindiniz, kendimizi ifade edemedikten sonra konu açılmasının pek bir önemi yok. Herked herşeyin farkında zaten.

Altın bu aralar dolardan daha çok yükseldi. Ekonominin ne olacağı belli değil İOKBS bursu neredeyse 2 haftadır yatmıyor ne yapacağız bu gidişle?

Technopat'ta konu açılmamasından bahsetmiyorum. Buraya günde 7-8 mesaj yazıp çıkıyorum, takip edememiş olabilirim. Siyasilerin hiçbirinin dolar ile ilgili bir çıkışı yok zamanda. Artmıyor diye konuşmayı bıraktılar.
Yakinda baslarlar yine 14 Mayis'a yonelik secim vaatlerine :D

İnsanların Türk Lirası'nın değersizliğini ve ekonomiyi konuşmakatan ''dilinde tüy bitmiş'' olduğu bir noktadayız.

Türkiye Cumhuriyeti'nin 100.yılında gerçekleşecek olan bu seçimin günü için artık ''bir an önce gelmeli'' ifadesi kullanılıyor.

Tabii bu zamana kadar her seçim döneminde kolay bir şekilde manipüle edilmiş olan halkın bir kısmının artık bu ortamda nasıl bir karar vermiş olacağını da görmüş olacağız.

Alıştık ya alıştık. Ne dersin ki dolar 18 euro 20'e fiyatlar belli çok da bir değişim olmuyor teknoloji ürünlerinde alıştık.

Zamanında AliExpress'ten babam 10-15₺'ye Bluetooth modüllü mini teyp alıp takardı 80-100₺'ye şimdi tanesi oldu 70-80₺

Geri
Yukarı