Doların anlık 7, 93 olması

TatarBekir

Hectopat
Yer
Muğla/Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 16 R7 7840HS RTX4060

Ryzen 3 3100 ASUS A320M-F ASUS GTX 1650S XPG Gammix 8 GB DDR4 Adata 512 GB SSD Corsair Carbide SPEC-05
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba öncelikle anakart araştırırken düne göre artığını gördüm. Acaba dolar gene mi fırldaı diye bir baktım çok oldum 1 günde neredeyse 20 kuruş artmış düşük meblalı ürünlerde önemli değil ama büyük meblalı ürünlerde tam bir kazık olabiliyor. Sizlerin yorumunu merak ediyorum iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bunun hakkında zibilyon tane konu var artık açmayın yeter ben bıktım siz bıkmadınız. Hayır anlamıyorum sırf yorum yazalım diye mi açıyorsunuz. Haftada en az 2 kere açılıyor zaten, biraz oraya bakın, ya da kendi yorumunuzu yazın. Bu kadar basit.

Arkadaşlar merhaba öncelikle anakart araştırırken düne göre artığını gördüm. Acaba dolar gene mi fırldaı diye bir baktım çok oldum 1 günde neredeyse 20 kuruş artmış düşük meblalı ürünlerde önemli değil ama büyük meblalı ürünlerde tam bir kazık olabiliyor. Sizlerin yorumunu merak ediyorum iyi günler.
Aynı şey hakkında gördüğüm 3. konu bu oldu. Tek yorumum bu.

Onlarca yorum diğer iki konuda fazlasıyla var, onları okuyabilirsiniz.

Dolar çıktığı için ülke batmaz, ülke battığı için dolar çıkar.

Gerçekten acınılcak durumdayız. Yani su an uçuruma doğru gidiyoruz zamanında üretim yapsaydık dolar isterse 100 lira olsun etkilenmezdik ama maalesef dışa bağımlı bir ülkeyiz. Hükümetin bir an önce birşey yapması gerekiyor yada istifa etmeleri.

Daha yeni bilgisayar toplamak için buraya yazdım ve 4000 lira bütçeyle zar zor piyasadaki güçlü oyunları açabilecek bilgisayar topluyorum hatta toplayamıyorum 300-500 küsür lira para eksiğim kalıyor ayrıca toplayacağım sistemi dolar üzerinden yurt dışı fiyatıyla topladığımda 1476 dolar aldım ve bu maks fiyat kasası monitörü falan dahil zorladıkça zorladım öyle söyliyeyim.Ülkenin ekonomisi kötüye gittikçe teknolojiye yüklenme oluyor.O yüzden bence dolar bu seviyedeyken anakartını hemen almaya çalışın bende dolar ilk artışından beri durgunlaşsın alırım diyordum.Şu hale bakın ki toplayamıyorum bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı