Aylar sonra doların 7'nin altına düşmesi

Kalıcı olması imkansız.
Amerika tarafından ele alınan 3 tane konu başlığı var.
  1. Osman Kavala'nın serbest bırakılması talebi.
  2. S-400 sorunu.
  3. Boğaziçi Üniversitesi probleminin bir an önce çözüme kavuşturulması. (Bilmeyenler vardır okulun belli bir kısmı Amerika'ya ait. Sorunun bir an önce çözülmesini istiyorlar.)
Bu başlıklar bir çözüme kavuşmadığı sürece, esnaf işinin başına dönmediği sürece döviz düşmeyecek tam tersine daha da yükselecektir.
Ben şahsen ekonominin ne merkez bankasına nede başka herhangi bir nedene bağlıyorum ülkenin attığı tüm politik adımlar bugün ki tabloyu ortaya koyuyor birilerinin sebebi bu. Amerika'da ki yeni yönetim sıkıntılı günlerin geleceğine gebe.

Ben şahsen ekonominin ne merkez bankasına ne de başka herhangi bir nedene bağlıyorum ülkenin attığı tüm politik adımlar bugün ki tabloyu ortaya koyuyor birilerinin sebebi bu. Amerika'daki yeni yönetim sıkıntılı günlerin geleceğine gebe.

Merkez Bankasının neden olmaması için bir sebep yok.
2020’de cari açık 36,7 milyar dolar oldu

Ben şahsen ekonominin ne merkez bankasına ne de başka herhangi bir nedene bağlıyorum ülkenin attığı tüm politik adımlar bugün ki tabloyu ortaya koyuyor birilerinin sebebi bu. Amerika'daki yeni yönetim sıkıntılı günlerin geleceğine gebe.

Halkbank davası, Akdeniz mücadelesi gibi konularda unutulmamalı bunlar ülke ekonomisine en çok zarar verecek konular. Eğer ki doğru bir politika izlenmezse Türk halkı uzun süre açlık çekecek.

Merkez Bankasının neden olmaması için bir sebep yok.
2020’de cari açık 36,7 milyar dolar oldu
Hocam sizce merkez bankasını idare eden o mu yoksa başkası mı. :d Neyse daha fazla yazmak istemiyorum bu tarz konulara içimi bayıyor.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ( :D )

Hiç belli olmuyor hocam doların durumu. Bir iniyor bir çıkıyor sürekli.

Son 1 gün içinde TR/Dolar ve Euro/Sterlin değer grafiği. 1 gün çok kısa diyorsan istersen son 5 gün veya 1 ay grafiğine de bakabilirsin :).

Ekran Görüntüsü (302).png

Ekran Görüntüsü (303).png

Yeni konular

Geri
Yukarı