Dolgu, çürük dişteki ağrıyı geçirir mi?

Çürük fırçalayarak geçen bir şey değil. En iyisi dişçiye git onlar seni yönlendirir.
yok ağrı belki geçicidir şuan vaktim hiç yok gerçekten

Sabah, akşam fırçalamak bir şey değiştirmez hocam doğru fırçalamak önemli şarjlı diş fırçası almanı öneririm ayrıca diş ipi de kullanın.
değiştiricem kesinlikle

Doğru diş doktoruna. Çürük yeri oyacak ve dolgu yapacak. Diş tuttuğu sürece dolgu devam.
Ne kadar geç kalırsanız o kadar kötü olur.
ağrı şuan yok geçici olduğunu düşünüyorum artarsa giderim vaktim hiç yok çünkü sınavdan sonra bakarım

Merhaba. Dişim ağrıyor, yemek yerken bir şey içerken biraz daha hissedilir ağrı oluyor. Biraz baktığımda dişimde çürük gördüm. Sabah akşam diş fırçalamama rağmen bu çürüme nasıl oluyor anlamıyorum ama şu an acayip moralim bozuk biraz araştırdığım da dolgu olayını gördüm. Dolgu dişteki çürüğün ilerlemesini mi engelliyor ağrıyı da geçiriyor mu? YKS'ye hazırlandığım için diş çekilmesi yerine implant yapacak vaktim yok maalesef.

Sinirleri alıyorlar dişine şekil veriyorlar ve dolguyu yapıyorlar ben yaptırdım dolgu yaparken acıyor ama değiyor benim o kadar ağrıyordu ki ağlayacak duruma gelmiştim. Şu an da ağrımıyor. Hemen gidip yaptırmanız önerimdir.

Sinirleri alıyorlar dişine şekil veriyorlar ve dolguyu yapıyorlar ben yaptırdım dolgu yaparken acıyor ama değiyor benim o kadar ağrıyordu ki ağlayacak duruma gelmiştim. Şu an da ağrımıyor. Hemen gidip yaptırmanız önerimdir.
peki dolgunun düşme ihtimali, yemek yerken, diş fırçalarken vs var mı? hiç bilmediğimden soruyorum.

Peki dolgunun düşme ihtimali, yemek yerken, diş fırçalarken vs var mı? Hiç bilmediğimden soruyorum.

Hayır düşme ihtimali yok. Benim bildiğim fırçalamazsan yine çürüyor ve bu sefer çekiliyor. Ayrıca dolgu yaptırdıktan sonra 6 ay içerisinde ağrı olursa dişin çekilmesi gerek diye biliyorum.
Çok önceden yaptırdığım için hatırlamıyorum diş hekimine sorabilirsiniz bu soruları kaç saat sonra yemek yiyeceğinizi de sorun.

Dolgu yaparken ağrı olmaz senin yaptırdığın kanal tedavisi.

peki dolgunun düşme ihtimali, yemek yerken, diş fırçalarken vs var mı? hiç bilmediğimden soruyorum.
Düşmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı