Dolmuşta unutulmuş iPhone X'i ne yapmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu devirde telefonu aldım diye tersliyecek insanlar var pek sahibine veresimde yok sıfırlayıp satacağım galiba sizlerin görüşü nedir?

Konunun sanırım trol olduğunu belli oldu. Böyle bir insan olduğunuz için acıyorum size. Umarım bir gün en sevdiğiniz eşyayı kaybedersiniz.
Bu mu herifin can derdi telefon çalmak mı? Nerede ironi yapacağım seni ilgilendirmez. Belli zeka seviyesinin üstü zaten (!) Şu işareti koymadan ironi olduğunu anlayabilir.

Seninle tartışıp boşa vakit kaybetmeyeceğim. Böyle devam edin siz.

Troll olduğunu düşünmeniz normal fotoğraf atacağım birazdan Apple servisi gibi bir şey demişti onu nasıl bulabilirim?

Çocuk mu kandırıyorsun sen? Ceza almayacağımı bilsem sana güzel saydırırım da değmeyecek bir çocuk trollün tekisin. Git kumda oyna, hadi.
Hayır asıl anlamadığım, bu nasıl yazılabilir yahu?
Bu bir nevi suça teşvik. O telefonu kaybeden adam yerine koyun kendinizi, ne kadar kötü değil mi?

Hem troll'den, hem suça teşvikten raporladım.

Hayır asıl anlamadığım, bu nasıl yazılabilir yahu?
Bu bir nevi suça teşvik. O telefonu kaybeden adam yerine koyun kendinizi, ne kadar kötü değil mi?

Hem troll'den, hem suça teşvikten raporladım.
Lan deyip ceza alıyoruz bu forumda, hem suça hem de şerefsizliğe teşvik konusunda birbiriyle yarışanlara konuşma imkanı veriyorlar ya en çok bu konuda modlara yüklenirim yüklenirsem...

Hayır, hiç mi empati yapacak kadar eğitiminiz yok aileden gelen? Bugün başkasının malı düşer, yarın senin malın düşer. Hak etmeden bir şeye konmayı insanlar ne kadar basite indirgiyor...

Karakola git. Neden korkuyorsun ki?

Korkmamın sebebi çok uzun süredir durdu ben şehirdışına çıkmıştım unuttum telefonu bayağıdır yanımda hırsız olduğumu sanabilir sahibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı