Dolmuşta unutulmuş iPhone X'i ne yapmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Düşseniz bir tekme daha atacak heriflerin telefonu sıfırlayıp sat önerisi vermelerine şaşırmayın. Henüz insanlık o kadar ölmedi,
Öldü öldü, bu en güzel örneği.

Birkaç saat açık bırakın, arayan olmazsa karakola verin ellemeden hiç. Gerisini onlar halleder, korkmayın, korkmanıza gerek yok.

Apple yetkili servisine giderseniz belki müşterisinin Apple kimliğinden bulabilirler.
Konu troll değilse telefondan bir şey olabilir.

Neyin kafasını yaşıyorsun? Ciddi olduğumu mu sandı herkes harbiden?

19 mesajın var ve kimse seni tanımıyor.
Ne demek istediğini anlayamayız.
İlahi güçlerimiz yok.
Cümlenin sonuna "(!)"Koymayı dene.
Bu devirde telefonu aldım diye tersliyecek insanlar var pek sahibine veresimde yok sıfırlayıp satacağım galiba sizlerin görüşü nedir?

Konu troll.
Belli oldu.
Başarısız bir yalancısın.

Karakola gidebilirsin, Apple Türkiye'yi arayıp ne yapman gerektiğini sorabilirsin, telefonu açık tutarsan birinin ulaşmasını bekleyebilirsin.

Neden bilmiyorum bazı insanlar kendisini doğuran kişiye hiç değer vermiyorlar. Başkalarının diline bu kadar düşürmeye meraklı olduklarına göre...

Sıfırlayıp satacağım galiba sizlerin görüşü nedir?
Umarım bir gün bir yerde çok değerli bir şeyini unutursun ve senin gibi birine denk gelirsin. Görüşüm budur!

Bu devirde telefonu aldım diye tersleyecek insanlar var. Pek sahibine veresim de yok. Sıfırlayıp satacağım galiba. Sizlerin görüşü nedir?
Çocuk mu kandırıyorsun sen? Ceza almayacağımı bilsem sana güzel saydırırım da değmeyecek bir çocuk trollün tekisin. Git kumda oyna, hadi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı