Domain almak için site önerisi

yetiskin

Decapat
Daha fazla  
Selam.

Bir domain satın almak istiyorum. Hangi siteler iyidir, güvenlidir?

Şu an site kurmayacağım, yalnızca alan adı hazırda dursun ismi kaybetmeyelim diye düşündüm.

Deneyimli arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.

İyi sosyaller.

Sistem nasıl işliyor hocam? Konu hakkında bilgim pek yok. Ben bu alan adını satın aldığımda, aynı alan adını alamıyorlar değil mi? Yani ben aldıktan sonra istediğim zaman site kurabilir miyim? Yoksa hemen mi yapmalıyım?

Birde godaddy, isimtescil gibi siteler güvenli midir? Daha önce çalışan oldu mu?

Google.
Hem güvenilir hem uygun. Ben Google Domain'den satın aldım 1 yıllık 75TL bedava gibi bir şey. Dediğiniz gibi alıp saklayabilirsiniz hemen site kurmaya falan gerek yok.
Uzun süreli düşünüyorsanız.
1673287022931.png

Sistem nasıl işliyor hocam? Konu hakkında bilgim pek yok. Ben bu alan adını satın aldığımda, aynı alan adını alamıyorlar değil mi? Yani ben aldıktan sonra istediğim zaman site kurabilir miyim? Yoksa hemen mi yapmalıyım?

Bir de GoDaddy, isimtescil gibi siteler güvenli midir? Daha önce çalışan oldu mu?

GoDaddy ve isimtescil gayet güvenilirdir fakat o aldığınız domaine başka birisi beğenip belli bir yüksek fiyat verirse domaininiz elinizden gidebiliyor bunun için bir koruma paketi var ekteki gibi.

Alınmış bir alan adını normalde 99 TL olan .com'a 900 TL vererek ondan alabilirim.

Sanırım yanlış biliyorum gülme atan olmuş siz fazla güvenmeyin araştırın.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    123 KB · Görüntüleme: 106
  • 2.png
    2.png
    90,1 KB · Görüntüleme: 119
GoDaddy ve isimtescil gayet güvenilirdir fakat o aldığınız domaine başka birisi beğenip belli bir yüksek fiyat verirse domaininiz elinizden gidebiliyor bunun için bir koruma paketi var ekteki gibi.
Herhangi bir saldırı olmadığı sürece alınmış bir alan adını kimse satın alamaz.

Alan adı sizin oluyor. Saldırıda düşmediği sürece kimse satın alamaz. İstediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz.

Birde godaddy, isimtescil gibi siteler güvenli midir? Daha önce çalışan oldu mu?
Fiyatları ve özellikle İsim Tescil'in kalitesiz müşteri hizmetleri sebebiyle önermiyorum.

Geri
Yukarı