Dominos neden bu kadar pahalı?

Arkadaşım anlarım, ekran kartları miningden dolayı, dolar falan da değer kazanmasıyla yükselir ama bu nedir? Bu bölgeye açıldığı için bir bakmak istedim, resmen şok geçirdim.

Eki Görüntüle 1065402

Fikirleriniz nedir?
Büyük indirim var diye 125 TL'lik 3 pizzayı 75 TL'ye aldım. Pizzalar geldi içinde ne dogru düzgün sucuk,salam,sosis var ne de malzeme var. Pizza desen küçük. Canım pizza yemek istemişti ve sipariş verirken hamuru biraz kalın söyledim kenarlarına peynir falanda söylemiştim sırf o sayede doydum. Ama o pizzaya 125 TL versem 3 gün uyuyamazdım. 75 TL bile çok zaten. O pizzalara harcanan malzemelerin fiyatı 30 TL bile etmez ve indirimli fiyat 75 TL gelmişti. İndirimsiz 125 TL alacaktım. Dominos ile yaşadıgım tecrübeden sonra asla tavsiye etmiyorum. Çünkü bu bir soygun!

Artık Dominos Pizza, Burger King vb. yerler yerine yerel fast food restoranlarını tercih ediyorum.

Bir pizza veya hamburger menüsü fiyatına kaç kişi doyuyor böylelikle. :)
Aynı zamanda doğru yeri bulursak çok güzel yapan yerler de var. Bizim burada bir pizzacı var, her malzemenin tadı çok iyi geliyor, pizza yaklaşık 45cm genişlikte falan. 50₺ gibi bir fiyata alıyoruz. Sanırım hiç değiştiremeyeceğim bir yer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dolandırıcı firmanın teki. 30 dakika da pizzanız gelmezse bedava olayı vardı 2-3 defa böyle olay yaşandı her seferinde bahane uydurdular ayrıca pizzaları güzel gelmiyor bana.

Arkadaşım anlarım, ekran kartları miningden dolayı, dolar falan da değer kazanmasıyla yükselir ama bu nedir? Bu bölgeye açıldığı için bir bakmak istedim, resmen şok geçirdim.

Eki Görüntüle 1065402

Fikirleriniz nedir?

Boyutları küçücük bir kere tam tamına 100 TL'ye 3 adet orta boy pizza aldım pişman oldum içlerinde hiçbir şey yok küçücük bir pizza içecek bile almamıştım orta boy böyle ise küçük boy elim kadar galiba.

Satabildiği için tabiî ki de. Ortaya ne koyarsan koy alıcısı çıkıyor bizim ülkede. Ben ise tadı kötü olduğu için 4 senedir Dominos'tan pizza almıyorum. Bu olaya benzer mesela müteahitler şehrin çevre yoluna dip dibe upuzun apartmanlar dikiyorlar, ne okul var etrafta ne park. Hiçbir yaşam alanı yapılmamış ve etraf çorak arazi, şehre uzak. Sadece evler var ve deli satıyor. Öyle işte.

Geri
Yukarı