Donanım arşivi DA3 alınır mı?

Bütçe
6200

kadirbga

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Yakın zamanda şu sistemi toplayacaktım:
- Ryzen 5 3600 (1600 TL Trendyol)
- Gigabyte B450M S2H (530 TL İncehesap)
- Gigabyte 1660 Super OC (2050 TL İtopya)
- G.Skill ripjavs v 2x8 GB 3600 MHz (300+300TL İtopya)
- Crucial BX500 480 GB SSD (465 TL Hepsiburada)
- Corsair Spec Delta 650W 80+ Bronze (890 TL N11)
Toplam = 6140 TL.

Donanım arşivi az önce şu sistemi çıkarmış:

Bu sistemi tek tek toplayınca 6200 TL'ye geliyor ama sitede 5400 TL. Endişem SSD, kasa ve PSU(550W yeter mi acaba diye düşünüyorum) kısmında bu sistem alınır mı alınırsa sorun çıkarır mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

SSD hakkında bir fikrim yok, kasa hava akışı güzel malzeme kalitesi kötü, güç kaynağı fazla fazla yeterli fiyatı da uygun, SSD kronik sorunlu değilse alınabilir.

SSD hakkında bir fikrim yok, kasa hava akışı güzel malzeme kalitesi kötü, güç kaynağı fazla fazla yeterli fiyatı da uygun, SSD kronik sorunlu değilse alınabilir.

SSD'yi XPG SX8200 PRO ile değiştirdim ama özelleştirmedeki kasaların çoğunun önü kapalı. Bu kasa sorun çıkarır mı yoksa değiştirmeli miyim?

Bu sistemi ssd'yi WD green 240 yapıp almayı düşünüyorum (bütçeme uyması için 4900TL). Ama İtopya müşteri hizmetleri beni çok korkutuyor. Halihazırda zaten Game Garaj üzerinden aldığım "Aquarius" sistemim maalesef sorunlu çıktığı için iade ettim (sağolsunlar Game Garaj ilgili ve hızlıydı). Buna benzer bir şey yaşarsam İtopya'dan aynı ilgiyi ve hızı bulabilir miyim gerçekten bilmiyorum. Sizce İtopya bu konuda uzak durulması gereken bir firma mı?

Bu sistemi ssd'yi WD green 240 yapıp almayı düşünüyorum (bütçeme uyması için 4900TL). Ama İtopya müşteri hizmetleri beni çok korkutuyor. Halihazırda zaten Game Garaj üzerinden aldığım "Aquarius" sistemim maalesef sorunlu çıktığı için iade ettim (sağolsunlar Game Garaj ilgili ve hızlıydı). Buna benzer bir şey yaşarsam İtopya'dan aynı ilgiyi ve hızı bulabilir miyim gerçekten bilmiyorum. Sizce İtopya bu konuda uzak durulması gereken bir firma mı?
WD Green önermem, DRAM yok. Itopya'dan şu sıralar bir tanıdığım sistem almıştı 15K'ya sorunlu çıkmıştı 2 ya da 3 hafta içerisinde ancak iade edebilmişti.

Geri
Yukarı