Donanım Arşivi kini

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mesajın yalan dolan dolu ama ben sadece bir tanesini göstereyim zira yalan söyleyen insanlarla tartışmayı pek sevmem. Mesajına yalanla başlayan birisi aksini ispatlamak için her türlü sinsiliğe başvurabilir.

Kaynak
Cidden 3 yıl önceki konuları mı açacaksınız?
...

Son düzenleyen: Moderatör:
Kin derken, o forumda da iyi arkadaşlar var. Hepten de kötü değil. Bence burada böyle konular gereksiz. Burayı seven burada kalır. Sevmeyen gider. Millete fanboy diyorsunuz, aslında kendiniz yapıyorsunuz.

Cidden 3 yıl önceki konuları mı açıcaksınız?
...

Ben A320 tavsiye etmiyorum dediğimde A320 ile topladığımız sistem önümüze geliyor ki o zamanlar toplanabilirdi. Anakart da ASUS idi.

Geçmişte yapılan hataları görmezden mi geleceğiz? Biz bu güveni bir günde inşa etmedik. Ben 15 yıldır soru cevaplıyorum. Geçmişte yaptığım hataları da göğüslüyorum.

Evet, 3 yıl da olsa, 5 yıl da olsa, 10 yıl da olsa geri gelecek. Bu senin de başına gelebilir. O yüzden hayatın boyunca dürüst olmaya ve hata yapmamaya çalışacaksın.

Kin derken, o forumda da iyi arkadaşlar var. Hepten de kötü değil. Bence burada böyle konular gereksiz. Burayı seven burada kalır. Sevmeyen gider. Millete fanboy diyorsunuz, aslında kendiniz yapıyorsunuz.
Bizim forumumuzunda fanboy olabilir ama burada olmadığı anlamına gelmez.
Ben de fanboyları sevmiyorum. DA-Forumda az uğraşmadım fanboylarla ama forumdaki herkese laf atmanızı beğenmedim.
Ben A320 tavsiye etmiyorum dediğimde A320 ile topladığımız sistem önümüze geliyor ki o zamanlar toplanabilirdi. Anakart da ASUS idi.

Geçmişte yapılan hataları görmezden mi geleceğiz? Biz bu güveni bir günde inşa etmedik. Ben 15 yıldır soru cevaplıyorum. Geçmişte yaptığım hataları da göğüslüyorum.

Evet, 3 yıl da olsa, 5 yıl da olsa, 10 yıl da olsa geri gelecek. Bu senin de başına gelebilir. O yüzden hayatın boyunca dürüst olmaya ve hata yapmamaya çalışacaksın.
Anladım hocam.
Çünkü bu kafa yapısını sadece orası kabullenir.
Biz de kabul etmiyoruz mallesef :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı