Donanım Arşivi hakkındaki iftiralar!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Semih631905

Decapat
Herkese selamlar. Bu forumda gözlemlediğim kadarıyla haklı olamamakla beraber çoğu kullanıcı donanım arşivi’nin sponsorlarını övdüğü gibi birçok yalan uyduruyor her gün.
Linç edileceğim ama şu konuları biraz okuyun.
Adam en azından qp.com ile beraber sizi kazıklamıyor.

Moderatörler silmiş konuyu ama daha sonra orada burada gidip “eleştiri konusu açtım onaylanmadı” diye arkamızdan ağlamayın diye konuyu onayladım.

Öncelikle daha dün üye olmuşsunuz ne hakkımızda bir bilginiz var ne de QP hakkında ama ilk mesajınızda yalan dolan konuşmaya başlamışsınız.

Daha önce de burada defalarca söyledim. Hatta buyurun, burada mesajımı bulabilirsiniz:

QP ile anlaşmalı topladığımız sistemler QP'de satılıyor. Tabi bu demek değil ki siz de aynısını toplayamazsınız. Aynı bileşenleri alıp siz de toplayabilirsiniz. Bunun için her bir sistemin montajını, yaşadığımız hatalara kadar tek tek gösteriyoruz -25.000 TL'lik sistemde kablonun kısa gelmesi gibi.

QP biraz pahalı olabilir, evet. Öte yandan teknik destek ve müşteri memnuniyeti konusunda daha iyiler.

Tekrar ediyorum: Topladığımız sistemleri QP’den almak zorunda değilsiniz. Her bir sistemin ayrıntılı parça listesini ve montaj rehberini baştan sona paylaşıyoruz. İsteyen QP’den alır, isteyen başka bir yerden. QP’den almak zorundasınız diye bir şey de demiyoruz.

Burada insanlara satılan kalitesiz, sürekli siyah ekrana düşen Sapphire ekran kartlı "dandik" sistemlere de teknik destek veriyoruz. Kalitesiz güç kaynağı, kalitesiz SSD, kalitesiz ekran kartı ve anakartlı sistem alıp sorun yaşayan binlerce kullanıcı sistemini nereden alırsa alsın burada destek buluyor. Bu desteği de sizin gibi “yaralı parmağa bile işemeyen” kişiler yapmıyor. Zaten daha ilk mesajına yalanla başlayan bir kişinin yapmasını da bekleyemeyiz.

Daha geçtiğimiz gün Vatan ile sistem topladık. Onu da pahalı bulanlar oldu. Onlara aynı şeyi söyledim: Vatan'dan almak zorunda değilsiniz. İstediğiniz yerden alın:

1597405057218.png

Halen daha anlamamış olabilirsiniz, o yüzden bir kez daha tekrar edeyim: topladığımız sistemleri pahalı buluyorsanız, almayın. Ucuz sistem toplamak gibi bir amacımız yok. Toplar, rehberini paylaşır ve bu rehberde de bir sorun yaşıyorsak onu da videoya ekleriz.

Bırakalım insanlar tercihlerini kendi yapsın.

Bu arada evet, yalancıları pek sevmeyiz burada ama linç kültürümüz yok. Sizde çok var galiba, oradan aşinasınız sanırım.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı