Donanım Arşivi V4 ekran kartı ısınıyor mu?

Enes Kaan_

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba cumartesi günü kendime donanım arşivinin V4 bilgisayarını inceledim ve FPS değerlerini çok beğendim. İnternette de biraz araştırma yaptıktan sonra RAM'ı 16 GB yapıp 1TB HDD ekleyip 4000 TL'ye aldım. Fakat bugün biraz daha araştırdığımda ekran kartının çok ısındığını ve çok ses yaptığını, SSD'ninde aynı şekilde kötü olduğunu söylediler. Bu arada yaşadığım yer soğuktur. En fazla yazın 30 derece olur. Şu an hava 18 derece. Bu arada siparişimi hala iptal edebiliyorum. Sizce iptal edeyim mi? Tüm görüşlerinizi buraya yazarsanız çok mutlu olurum. Bu konuda çok üzgün ve kaygılıyım. Lütfen bana yardımcı olun.

Bence sıcaklığı azımsanacak kadar az değil. Ben olsam almazdım ki bu yüzden almaktan vazgeçtim. İnce hesap’ta webtekno kasasını öneririm. SSD’yi Toshiba ile değiştirildi. Yeniden Eşek SSD’ler sisteme konulmadan alınmalı bence.

Arkadaşlar merhaba cumartesi günü kendime donanım arşivinin V4 bilgisayarını inceledim ve FPS değerlerini çok beğendim. İnternette de biraz araştırma yaptıktan sonra RAM'ı 16 GB yapıp 1TB HDD ekleyip 4000 TL'ye aldım. Fakat bugün biraz daha araştırdığımda ekran kartının çok ısındığını ve çok ses yaptığını, SSD'ninde aynı şekilde kötü olduğunu söylediler. Bu arada yaşadığım yer soğuktur. En fazla yazın 30 derece olur. Şu an hava 18 derece. Bu arada siparişimi hala iptal edebiliyorum. Sizce iptal edeyim mi? Tüm görüşlerinizi buraya yazarsanız çok mutlu olurum. Bu konuda çok üzgün ve kaygılıyım. Lütfen bana yardımcı olun.
Bence edip bu sistemi almanız daha doğru olur. webtekno Silver | R5 2600 ASUS Dual RX 580 O4G 8GB DDR4 480GB SSD Gaming Bilgisayar - incehesap.com
Screenshot_20190730-020950.jpeg
Screenshot_20190730-020955.jpeg
Screenshot_20190730-021000.jpeg
Screenshot_20190730-021004.jpeg
Screenshot_20190730-021007.jpeg

Sistem bende var ve ekran kartı sıcaklığı 90 derecelere kadar ulaşıyor.

Bu derecelere kadar geliyorsa zaten hiç düşünmeden iptal et bence.
teşekkür ediyorum iptal ettim aradılar 1 haftaya bakiyenize yansır dediler
Sistem bende var ve ekran kartı sıcaklığı 90 derecelere kadar ulaşıyor.
kardeşim sanada çok teşekkür ederim senin yorumun neticesinde karar verdim sanada çok geçmiş olsun umarım düzelir :(
sanada çok teşekkür ederim fakat bu bilgisayardaki ssd ile v4 deki ssd aynı ve ssdnin iyi olmadığını okumuştum sizin görüşleriniz nedir ve fps değerleri kaç bunu öğrenebileceğimiz biyer varmı

teşekkür ediyorum iptal ettim aradılar 1 haftaya bakiyenize yansır dediler

kardeşim sanada çok teşekkür ederim senin yorumun neticesinde karar verdim sanada çok geçmiş olsun umarım düzelir :(

sanada çok teşekkür ederim fakat bu bilgisayardaki ssd ile v4 deki ssd aynı ve ssdnin iyi olmadığını okumuştum sizin görüşleriniz nedir ve fps değerleri kaç bunu öğrenebileceğimiz biyer varmı
İşlemci ve ekran kartını öğrenerek YouTube da aratabilirsin. Örneğin; "i3 8100 RX570 Fps Test" gibi. Eğer 4000tl nakit varsa itopya veya sinerji den sistemlere bakarak araştırabilirsin. Yada yeni bir konu açarak arkadaşlardan yardım isteyebilirsin. Ben i3 8100 ve RX570 kullanıyorum memnunum ama 4000tlye daha iyileri de toplanabilir. Kolay gelsin 👍🏻

İşlemci ve ekran kartını öğrenerek YouTube da aratabilirsin. Örneğin; "i3 8100 RX570 Fps Test" gibi. Eğer 4000tl nakit varsa itopya veya sinerji den sistemlere bakarak araştırabilirsin. Yada yeni bir konu açarak arkadaşlardan yardım isteyebilirsin. Ben i3 8100 ve RX570 kullanıyorum memnunum ama 4000tlye daha iyileri de toplanabilir. Kolay gelsin 👍🏻
Tamamdır Çok Teşekkür Ediyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı