Donanım haber konu dışı forumu'nun çöp olması

Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Merhaba arkadaşlar donanım haber forumuna giren varsa dikkatinizi çekti mi acaba? Konu dışı bölümü çöp olmuş kimse haddini bilmiyor yazım kuralları desen yok berbat bir yere dönmüş Technopat'ta çok şükür ediyorum ki böyle bir şey yok. Arkadaşlar bakmak isteyen: Konu Dışı

Böyle konular defalarca açıldı. Bunu tekrar açmanın mantığı nerde?
İlk öncelikle ben daha önce açılan donanım haber ile ilgili konu görmedim.

Kişiden kişiye değişebilecek bir durum, bence sadece konu dışı değil tamamı çöp.
Buna katılıyorum.

Bence oranın konu dışı daha samimi.
Bana göre daha samimi biliyorum ama bana böyle başı boş bırakılmış geliyor.

''Yakışıklı mıyım?'' diye bir konu vardı. Hatta kullanmak yasak mı bilmiyorum ondan dolayı konunun başlığını yazmayacağım ama cinsel bir kelime içeren konu başlığı vardı. Yani konu dışı meraktan sormak için konularla dolu değil sadece konu açayım diyip açanlarla dolu.

Kişiden kişiye değişebilecek bir durum, bence sadece konu dışı değil tamamı çöp.
Orada çeşit çeşit insan var, kişi sayısının çokluğundan bazı kişiler sorunlu. Ama burada çok büyük oranda teknoloji (sıklıkla toplama bilgisayar) konuları açılırken orada sınavlardan tut otomobillere, kitaplara kadar onlarca konudan konuşuluyor. Burada belki denk gelmişsinizdir, insanlar bir okulla ilgili soru soruyor, konu boş kalıyor. Orada o tip konularda mutlaka cevap olur çünkü o okulu bilen birileri vardır. Adı DonanımHaber ama her türlü konu hakkında konuşuluyor ve çok kaliteli insanlar da var. Lise zamanında "Liseler" topic'inden az yardım almadım, az yardım etmedim insanlara. LYS zamanında tavsiye veren pek çok insan vardı, onlarla sınav hakkında özelden de konuşabiliyordum, tavsiye istiyordum. Üniversite tercihlerinde pek çok üyeden bilgi aldım şu anki okulumla ilgili. Sınavdan sonra ben de sınavla alakalı tavsiyelerde bulundum. Burada öyle konular bulamazsın çok. Teknolojiyle ilgili konuları burada açmak daha mantıklı ama bu DH'yi çöp yapmaz.

Orada çeşit çeşit insan var, kişi sayısının çokluğundan bazı kişiler sorunlu. Ama burada çok büyük oranda teknoloji (sıklıkla toplama bilgisayar) konuları açılırken orada sınavlardan tut otomobillere, kitaplara kadar onlarca konudan konuşuluyor. Burada belki denk gelmişsinizdir, insanlar bir okulla ilgili soru soruyor, konu boş kalıyor. Orada o tip konularda mutlaka cevap olur çünkü o okulu bilen birileri vardır. Adı DonanımHaber ama her türlü konu hakkında konuşuluyor ve çok kaliteli insanlar da var. Lise zamanında "Liseler" topic'inden az yardım almadım, az yardım etmedim insanlara. LYS zamanında tavsiye veren pek çok insan vardı, onlarla sınav hakkında özelden de konuşabiliyordum, tavsiye istiyordum. Üniversite tercihlerinde pek çok üyeden bilgi aldım şu anki okulumla ilgili. Sınavdan sonra ben de sınavla alakalı tavsiyelerde bulundum. Burada öyle konular bulamazsın çok. Teknolojiyle ilgili konuları burada açmak daha mantıklı ama bu DH'yi çöp yapmaz.
Kaliteli insanlar var doğru söylüyorsun fakat baya bir kendini bilmez de var.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı