Konu Dışı Bölümünün Eğlenceli Olması

Tisy

Kilopat
Makaleler
3
Konu dışı bölümünü sıkıcı bulan yoktur herhalde🙂 Platonik aşığı mı diyelim yoksa siyasete girmeye çalışan çılgın üyeler mi diyelim bilemedim? Bazen sinir bozucu bir hal alsa da forumda bence coğumuzun canı sıkıldığı zaman uğradığı nokta ''Konu Dışı''dır en azından bende bu böyle. Siz ne düşünüyorsunuz? Ne kadar vakit geçiriyorsunuz bu bölümde?

Not: @Neşeli Enginar olunca da tadından yenmiyor😀 Çok yaşa be abi.

Son düzenleme:
Sitenin en aktif bölümü burası galiba ya da ben hep burda takıldığımdan öyle düşünüyorum, bilemedim. Konusu cevaplanmayan adam bile gelip buraya konu açıyor ''Konumu cevaplayın.'' diye.

Yeni kurallar gelmeden önce baya bir gergindi. Sonra ne oldu bilmiyorum. Yönetim ekibi önerilerimizi ciddiye mi aldı yoksa feryatlarımızı duydu, bilmiyorum. Şu an gayet güzel. Kurallar esnek, ''Konu Dışı'' bölümüne fazla karışan yok. Bu samimiyeti arttırdı ve bu bölüm daha eğlenceli bir hal aldı. Yeni modlarda egolu değil ve konularda etkin. @painkiller Adamsın. 🤫

Önceden donanıma falan çok meraklıydım hep o kısımlara yazardım ama artık o ilgim kalmadı. Forumu ve forumdaki bazı abilerimizi sevdiğimden, insanların bazen ilginç olabilen sorularını cevaplamayı sevdiğimden neredeyse sadece buraya yazıyorum galiba. Bir de buranın biraz daha rahat olması da bir etken diye düşünüyorum. İnsanlar her türlü konuda belirli esnetilmiş kurallar çerçevesinde istediklerini yazabiliyor. Ayrıca bazen sohbetler keyifli oluyor. @Neşeli Enginar cansın abi.

Sebebi nedir? Kıraathane gibi herkesin bir şeyleri atıp tutması mı (Kek ister miydiniz)? Eğlenceli yanı da bu zaten.
Trollük çok fazla. Eğlence kısmına bir şey diyemem.
Gerçi ben hayattan zevk almıyorum, bir forum kategorisinden mi zevk alacağım?

Geri
Yukarı