Konu Dışı Bölümünün Eğlenceli Olması

Bu bölümü eğlenceli bulmayan bir benim sanırım.

Haklısın, biz biraz katıydık açıkçası.
Yanlış anlama ama senin Mod olduğunu ilk defa duyuyorum ama benden kaynaklı bir şey. 😁 Diğer bölümlerde fazla takılmıyorum ya ondan görmemişimdir. 😁 Ne zaman Modluk yaptınız hocam?

Ayrıca site için dönemedim kusra bakmayın. Eski Webmaster'a yaptıracaklar. 2. sini açmaya karar verdiklerinde tekrar sizden öneri alabilirim.

Yanlış anlama ama senin Mod olduğunu ilk defa duyuyorum ama benden kaynaklı bir şey. 😁 Diğer bölümlerde fazla takılmıyorum ya. Ondan görmemişimdir. 😁 Ne zaman Modluk yaptınız hocam?
İki defa moderatörlük yaptım, sonuncuyu bırakmadan önce siteyi kuruyorduk Berkay ile.
2 Temmuz Pazartesi günü bırakmışım moderatörlüğü.
Ayrıca site için dönemedim kusra bakmayın. Eski Webmaster'a yaptırdılar. 2. sini açmaya karar verdiklerinde tekrar sizden öneri alabilirim.
Sorun değil, ama bir desteğe ihtiyacınız olursa mail adresim sizde. Çekinmeden ulaşabilirsiniz.

Önceden donanıma falan çok meraklıydım hep o kısımlara yazardım ama artık o ilgim kalmadı.
Elimden geldiğince ben de dönüp yazıyorum ancak bir konuya 10 kişi birden atlayınca tadı kaçıyor bende Konu Dışı'na geliyorum. Masaüstü Bilgisayarlar tam bir kargaşaymış gibi geliyor, bir insana 10 tane öneri yapıyorlar daha sonra da o arkadaş onların arasından seçiyor🙃

Sitenin en aktif bölümü burası galiba ya da ben hep burda takıldığımdan öyle düşünüyorum, bilemedim. Konusu cevaplanmayan adam bile gelip buraya konu açıyor ''Konumu cevaplayın.'' diye.

Yeni kurallar gelmeden önce baya bir gergindi. Sonra ne oldu bilmiyorum. Yönetim ekibi önerilerimizi ciddiye mi aldı yoksa feryatlarımızı duydu, bilmiyorum. Şu an gayet güzel. Kurallar esnek, ''Konu Dışı'' bölümüne fazla karışan yok. Bu samimiyeti arttırdı ve bu bölüm daha eğlenceli bir hal aldı. Yeni modlarda egolu değil ve konularda etkin. @painkiller Adamsın. 🤫
Buranın adı üstünde "Konu Dışı" yani bir mola yeri bir kafa dinleme yeri gibi görmeli insan. Belirli saygı çerçevelerinde kaldıkça bence eğlenceli olmayı hep sürdürecektir burası. Yani burası konu ve fikir konusunda serbest olabileceğiniz tek kısım diyebilirim:) Sosyal kuralları içerisinde tabii ki;) Paylaşın, etiketleyin, eğlenin dahasına ne gerek:)

Bir de bu ceza almayı bu kadar takmayın hemen celallenmeyin:) Uyarı gibi düşünün cezalandırılmak gibi değil. Cidden haksız veya yanlış anlaşılmış bir şey varsa raporlayın belirtin durumu açıkça mutlaka çözülür:)

Not: @Neşeli Enginar olunca da tadından yenmiyor😀 Çok yaşa be abi.
Eyvallah bebegim :)
Bir ara PC toplama kategorisine ilgi öylesine yogundu ki Konu Disi forumu paso benim konularla doluydu falan son 5-6 aydir gözle görülür bir aktivite var burada. Sohbet, eglence, geyik, goygoy candir :)
Cidden haksız veya yanlış anlaşılmış bir şey varsa raporlayın belirtin durumu açıkça mutlaka çözülür:)

Agam eglenir bizimle :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Agam eglenir bizimle :)
Ya sen güven bana:) Olabilir her insan birbirini yanlış anlayıp anlık hatalı karar verebilir. Ama rapor sayesinde çoğu cezanın tekrar düzenlendiğini gördüm cidden.

Bir de bu ceza almayı bu kadar takmayın hemen celallenmeyin:) Uyarı gibi düşünün cezalandırılmak gibi değil. Cidden haksız veya yanlış anlaşılmış bir şey varsa raporlayın belirtin durumu açıkça mutlaka çözülür:)
Yok şu an çok iyi bence. Eskisi gibi değil. Ben sorunun kaynağını da biliyorum ama geçmiş gitmiş şeyler artık. Biz eğlencemize bakalım. 😛 Modlugun hayırlı olsun bu arada. Belki uzun zamandır olmuşsundur, ben yeni gördüm. 😁

Bir ara PC toplama kategorisine ilgi öylesine yogundu ki Konu Disi forumu paso benim konularla doluydu falan son 5-6 aydir gözle görülür bir aktivite var burada. Sohbet, eglence, geyik, goygoy candir :)
Geçmişi geziyordum da, 2015-2016 konuların fenaymış. Benzer konuları güncel şekilde görmek isterim :)

Modlugun hayırlı olsun bu arada. Belki uzun zamandır olmuşsundur, ben yeni gördüm. 😁
Eksik olma dostum. Yok daha yeniyim:) Eski eskide kalsın boşver. Keyifler yerinde olsun öncelikle;)

Yeni konular

Geri
Yukarı