Doom Eternal 100 TL'ye değer mi?

Thaldrea

Hectopat
Oyunu alacak param var ama bu oyunu bitirdikten sonra tekrar tekrar oynayabilir miyim yoksa 1 kere bitirdikten sonra sarmaz mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eternal'dan önceki Doom oyununu oynamadıysanız ilk olarak onu oynayın. Eternal gelecek indirimlerde daha da düşebilir.

Sağlam oyunlardan. Online denersiniz bitirince. Veya tekrar oynarsınız. Ben 100 altına düşmesini bekliyorum. Full ultra detay akar celal. 😩 Hikayeyi boşverin grafikler candır.

Zaten Eternal'dan başlarsa anlamaz.

Devil May Cry kadar var, o da bence sayılmaz.

Şeytan avcılığı yapan şeytan, bizim ana karakterimiz Sparda. Oyunun başında ,Trish adında, Sparda'nın anasının klonu bir kadın gelip hiçbir şey söylemeden dayak atmaya başlar. Sparda onu benzetir. Trish, ben seni sınamaya geldim diyip tuttuğu gibi Sparda'yı götürür.

Oyunun ortasında, Trish'in aslında baş düşmanımızın yarattığı bir karakter olduğunu öğreniriz. Sparda'nın anasına benzemesinin sebebi de budur.

Senaryo bitti.

Son düzenleme:
Öncelikle ilk oyuna göre biraz daha zorlu geldi bana ama ilk oyundan bile iyi olmuş diyebilirim yeni çıkan oyunların fiyat aralıklarına baktığımızda bile fiyat gayet uygun.

Zaten Eternal'dan başlarsa anlamaz.

Devil May Cry kadar var, o da bence sayılmaz.

Şeytan avcılığı yapan şeytan, bizim ana karakterimiz Sparda. Oyunun başında ,Trish adında, Sparda'nın anasının klonu bir kadın gelip hiçbir şey söylemeden dayak atmaya başlar. Sparda onu benzetir. Trish, ben seni sınamaya geldim diyip tuttuğu gibi Sparda'yı götürür.

Oyunun ortasında, Trish'in aslında baş düşmanımızın yarattığı bir karakter olduğunu öğreniriz. Sparda'nın anasına benzemesinin sebebi de budur.

Senaryo bitti.

Peki sence devil may cry hikayesini anlatmanin bu post ile alakasi ne?

Geri
Yukarı