DOOM Eternal 65,67TL!

Hocam isteyenler Game Pass'den oynayabilir. Ben oyunu almak isteyenleri bilgilendirdim.
Ayrıca Game Pass üzerinden oynamak istiyorsanız siz hiç yorulmayın buyurun hocam kapı:

Ben Steam hesabımda olmasını istediğim için bekliyordum.

Peki hocam fikriniz için teşekkür ediyorum. Büyük ihtimal linç yiyeceğim ama Game Pass sistemi bana saçma geliyor. Oyunlara bir kaç TL daha fazla verip tam almayı tercih ediyorum. Tekrardan fikriniz için teşekkür ederim.
Hocam merhaba, hepinizin fikrine saygım sonsuz ama Game Pass sistemi bana da saçma geliyor. Mesela siz 60 TL verip 2 ay sevdiğiniz bir oyunu oynuyorsunuz sonra tak bitiyor hevesiniz yarım kalıyor. Bana kalırsa ben de iki üç kuruş fazla verip istediğim kadar oynarım. İyi akşamlar bu arada.
Tek oyun için zaten Game pass alınmaz. Birden fazla oyunu bitirmek için alınır. 1 ayda nereden baksan en az 5-10 tane oyun biter. Oyunları bitirdikten sonra turşusunu kurmayacağım için bana mantıklı geliyor. Ama tek oyun için mantıklı değil tabi.

Son düzenleme:
İstek listemdeydi güzel oldu.
Ayrıca game pass' te oynarım bitiririm sonra turşusunu mu kuracağım diyen arkadaş. Yıllar önce alıp bitirdiğim witcher 2 yi dün yine indirdim ve tekrar oynamaya başladım. Ama sende böyle bir şey yok.

Geri
Yukarı