Çözüldü Doom Eternal bölüm nasıl geçilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yavinas

Kilopat
Yer
İzmir
İnternette bilgi yok. Doom Eternal zehirli havuza girdikten sonra duvar nasıl kırılıyor? Bütün tuşlara bastım ama fayda yok. Nette bir bilgi de yok. Videolarda çok çabuk geçiliyor. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Klavyede hangi tuşlara basmalı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yabancı bir oyuncu da aynı durumu yaşamış. Dash özelliğini almadan ilerleyebilme durumu varmış evet. Fakat dediğim gibi dash olmadan çok fazla ilerlenemediğini belirtmiş kullanıcılar. 2. bölümde alınıyormuş dash özelliği, benim oyunu bitirmemin üstünden biraz geçtiği için yanlış olmasın diye baktım. 2. bölümde uzay gemisine giden portalı gördüğünüzde etrafta yeşil bir köpek var, onu takip etmeniz gerekiyor.
Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu videodaki bölümden mi bahsediyorsunuz hocam? Duvarı kırmak için dash atıyor denediniz mi? Bir kez daha bitirmek istiyordum oyunu, konuyu da görünce iştahım kabardı. 😅

Bu videodaki bölümden mi bahsediyorsunuz hocam? Duvarı kırmak için dash atıyor denediniz mi? Bir kez daha bitirmek istiyordum oyunu, konuyu da görünce iştahım kabardı. 😅

Burası hocam havuzun içi. Dash nasıl oluyor? Onu çözemedim.
Ne yaptıysam olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Burası hocam havuzun içi. Dash nasıl ouluyor? Onu çözemedim.
14:15'deki yeşil şeyleri videodaki gibi silahla patlatmanız gerek, sonrasında yeşil olan parçalı duvara yaklaşıp dash atınca duvar kırılır ve su yavaş yavaş aşağı iner. Dash atma tuşu shift tuşu diye hatırlıyorum.

Hayır. Suyun dışında da atamıyorum.
Bu videodaki gibi dash özelliği kazanıyorsunuz. Ama o bölüme geldiğinize göre çoktan kazanmış olmanız gerekir bu özelliği. Tuş ayarlarına baktınız mı? Belki yetenek herhangi bir tuşa atanmamıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı