Doping Hafıza alınır mı?

Eğer iade edebiliyorsa denesin, pişman olacağı kesin. Ayrıca arkadaş net konuşunca da kullanıp kullanmadığını merak ettim. O yüzden soruyorum işte. Bir ürünün sürekli reklamı yapılıyorsa o üründen hiçbir hayır gelmez arkadaş! Ayrıca kullanan öğrencilerim oldu ve inceleme fırsatım da oldu. İşe yarar bir uygulama değil ve pahalı. Şu devirde para da kolay kazanılmıyor, o paraya kitap alabilir.

Bence.
Kitapların PDF'leri sağda solda her yerde var aynısı Doping Hafıza ve diğer türevleri içinde geçerli.

Zaten Doping Hafıza gibi kaç tane yer var en fazla 5 tane benim bildiğim Doping Hafıza, raunt, birkaç tane daha vardı unuttum.

Ne yapacağı beni ilgilendirmez de sadece para vermeye değmeyeceğini belirtiyorum. YouTube'da kat kat daha kaliteli hocalar var. Doping'e vereceği parayla kitap ve okuma kitabı alır. Kat kat daha faydalı olur ya da parasıyla ilinde bulunan bir dershanenin denemesine yazılabilir.

Haklısınız hocam ama dikkatimi çeken bir şey var : İnsanları kandırıyorlar fakat reklamlarda çocuk kazandım diyor. Ben izledim yani çocuk özelliklerini anlatıyor. Bununla başardım diyor. Sizce bu çocukları da kandırmıyorlar mı yoksa bilerek mi kamera karşısında öyle söylüyorlar ?
Aga kurgu falan değil, böyle derece yapan aileleri çağırıyorlar röportaj yapıyorlar, sordukları sorularda her zaman doping hafızayı övecek cevaplar verecekleri şekilde oluyor, mesela "doping hafızanın size ne gibi katkısı oldu?" gibi sorular, sonra bunları kırpıp editleyip paylaşıyorlar, ben de aldım doping hafızayı şuan, keşke almasa mıydım kararsızlığındayım, yani almadan önce mükemmel animasyonlu anlatımlar, kaliteli interaktif anlatımlar-sorular falan bekliyordum beklediğimi aldım da yani pek umduğum gibi değil, ben daha çok bir çizgi film gibi yapısında, güzel animasyonlu, eğlenceli anlatımı olan bir şey bekliyordum ama slayt gibi bir şey bu neyse biraz daha kullanayım da ondan sonra yazayım boşuna gömmeyelim.

Videoların kurgu olmadığını nasıl biliyorsun derseniz, birkaç kere video yaptırmışlardı bana bionluktan videoların ham hallerini izleyince oradan anladım.

Son düzenleme:
Aga kurgu falan değil, böyle derece yapan aileleri çağırıyorlar röportaj yapıyorlar, sordukları sorularda her zaman Doping Hafıza'yı övecek cevaplar verecekleri şekilde oluyor, mesela "Doping Hafıza'nın size ne gibi katkısı oldu?" gibi sorular, sonra bunları kırpıp editleyip paylaşıyorlar, ben de aldım Doping Hafıza'yı şu an, keşke almasa mıydım kararsızlığındayım, yani almadan önce mükemmel animasyonlu anlatımlar, kaliteli interaktif anlatımlar-sorular falan bekliyordum beklediğimi aldım da yani pek umduğum gibi değil, ben daha çok bir çizgi film gibi yapısında, güzel animasyonlu, eğlenceli anlatımı olan bir şey bekliyordum ama slayt gibi bir şey bu neyse biraz daha kullanayım da ondan sonra yazayım boşuna gömmeyelim.

Videoların kurgu olmadığını nasıl biliyorsun derseniz, birkaç kere video yaptırmışlardı bana Bionluk'tan videoların ham hallerini izleyince oradan anladım.

Hocam demek istediğiniz başka şeyler var mıdır? Bende alıp almamak arasında arada kaldım.

Hocam demek istediğiniz başka şeyler var mıdır? Bende alıp almamak arasında arada kaldım.
Hocam ben şuan kullanıyorum çok güzel bir program oluşturuyor, her gün sana ne yapman gerektiğini nelere çalışıp hangi testleri çözmen gerektiğini önüne sunuyor ama ben matematiği dopingden çalışmıyor acayip sıkıc ve gereksiz detaylı bir anlatımı var, şenol hocadan izleyip dopingden sorularını çözüyorum, sana tavsiyem eğer youtube da çok sevdiğin birkaç kanal varsa almana gerek yok kendin çalış youtube dan öyle büyük bir farkı yok, sadece güzel bir program hazırlıyor ve soru çözmen için güzel bir altyapısı var o kadar ders, sözün özü ders anlatımı için alacaksan alma

Hocam ben şu an kullanıyorum çok güzel bir program oluşturuyor, her gün sana ne yapman gerektiğini nelere çalışıp hangi testleri çözmen gerektiğini önüne sunuyor ama ben matematiği dopingden çalışmıyor acayip sıkıc ve gereksiz detaylı bir anlatımı var, şenol hocadan izleyip dopingden sorularını çözüyorum, sana tavsiyem eğer YouTube'da çok sevdiğin birkaç kanal varsa almana gerek yok kendin çalış YouTube'dan öyle büyük bir farkı yok, sadece güzel bir program hazırlıyor ve soru çözmen için güzel bir altyapısı var o kadar ders, sözün özü ders anlatımı için alacaksan alma.

Anladım. Benim temelden itibaren başlamam gerek, bunun için güzel bir programa ihtiyacım var. Doping Hafıza'ya vereceğim paraya test kitapları almayı düşünüyorum.

Anladım. Benim temelden itibaren başlamam gerek, bunun için güzel bir programa ihtiyacım var. Doping Hafıza'ya vereceğim paraya test kitapları almayı düşünüyorum.

Bu sene hırs yaptım, güzel bir 4 yıllık bölüm istiyorum.

Sozelde 2000'e girmiş bir abi vardı. Doping Hafıza ile yapmış sponsorluk teklif etmişler kabul etmemiş. Buyum ihtimal her derece yapana teklif ediyorlar.

Geri
Yukarı