Doping Hafıza nasıldır?

DoktorBey19

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Tıp Doktoru
Üniversite sınavına hazırlık için Doping Hafıza nasıldır ? Arkadaşım adına soruyorum. Sayısal eğitimi istiyor.

Doping Hafıza kötü diye duymuştum ama isterseniz deneyebilirsiniz ben belki yanılıyorumdur.

Üniversite sınavına hazırlık için Doping Hafıza nasıldır ? Arkadaşım adına soruyorum. Sayısal eğitimi istiyor.
Kişiden kişiye değişir. Ben üniversite sınavına hazırlanırken almıştım lakin bilgisayardan ders pek etkili değildi benim için. Arkadaşın 11. sınıfsa deneyebilir ama 12 veya mezunsa asla denemesin ben 11. sınıfta denediğim için şanslıyım ama 12 de deneyen arkadaşlarımın paraları çöp oldu gitti.

Kötü yada iyi diyemeyiz ama şöyle bir şey var. Eğitim için her şeye ücretsiz olarak erişebiliyorken neden para verme gereği duyuyorsun ki?

Kaç ay çalışacaksan ve günde ne kadarını derse ayıracaksan giriyorsun sana güzel bir ders programı oluşturuyor. Videoları güzel kodlamalı akılda kalacak şekilde oluşturuyorlar. Konudan sonra karşına konu ile alakalı soruları getiriyorlar hemen. Basit-mantık-yeni müfredat seklinde. Çözdüğün testlerden veya denemelerden hangi konuda zayıf olduğunu analiz edip o konuya tekrar çalışmanı istiyorlar. Eğer arkadaşın nasıl bir yol izleyeceğini bilmiyor ise alabilir bence.

Kaç ay çalışacaksan ve günde ne kadarını derse ayıracaksan giriyorsun sana güzel bir ders programı oluşturuyor. Videoları güzel kodlamalı akılda kalacak şekilde oluşturuyorlar. Konudan sonra karşına konu ile alakalı soruları getiriyorlar hemen. Basit-mantık-yeni müfredat seklinde. Çözdüğün testlerden veya denemelerden hangi konuda zayıf olduğunu analiz edip o konuya tekrar çalışmanı istiyorlar. Eğer arkadaşın nasıl bir yol izleyeceğini bilmiyor ise alabilir bence.
Anlattığınız gibiyse bayağı iyimiş.

Youtube ve Puan Eğitim önerebilirim, en azından canlı ders ve bir sürü ekstrası var.

Üniversite sınavına hazırlık için Doping Hafıza nasıldır? Arkadaşım adına soruyorum. Sayısal eğitimi istiyor.

Şahsen ben bilgisayardan bir şey dinleyince tam anlayamıyorum ama siz anlıyorsanız bir deneyebilirsiniz biz ne desek boş herkesin farklı bir anlama şekli anlama süresi vardır.

Geri
Yukarı