Doping Hafıza Tavsiyem

JohnMacTavish

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Ürünü bir kaç gündür kullanıyorum. Öncelikle arayüzü ve programın kendisi çok güzel her şey yerli yerinde. Hemen alışıyorsunuz programa. Ben programı tam olarak konsantre olamadığım için aldım. Şimdi derslere gelirsek eğer (AYT dersleri)

Fizik: YouTube'daki her fizik hocasından ististanasız daha iyi anlatıyorlar. O kadar kanal izledim, Hocalara Geldik, VIP Fizik, Tonguç Akademi, Formülsüz Fizik gibi. Hiç biri buradaki fizik anlatımının eline su dökemez. Bir tek Ertan Sinan Şahin biraz yakın anlatıyor bu konuda.
Kimya: Bu ders anlatımı da oldukça güzel. YouTube'da sadece Kimya Adası bu anlatım ile kıstas kabul edilebilir. Onun haricinde diğer kanallardan çok daha iyi. Ama Kimya Adasın'da güncellik sıkıntısı var bazı videoları eski. Burada gene doping diyorum.

Biyoloji: Açıkçası biyoloji anlatımını pek beğenmedim. Ya bende bir anlama sıkıntısı var yada hoca tam öğretemiyor. Bence Fundamentals ve Zeliha Hoca biyoloji daha iyi anlatıyor biyolojiyi.

Matematik ve Geometri: Bunları akşam işleyeceğim gelince güncellerim. Şimdilik programdan memnumum. Elimde orta seviye kaynaklar var ( Bilgi Sarmal Fizik ve Kimya, Çap Yayınları Matematik, Biyotik Yayınları Biyoloji) Bunların yanına zor kaynaklarda çekip (Aydın Yayınları Biyoloji, Nihat Bilgin Fizik, Aydın Yayınları Kimya ve Acil Yayınları Matematik) devam etmeyi düşünüyorum. Umarım herkes istediği bölümü tutturabilir bol şans.

Ben fiyatını fazla buluyorum Doping Hafıza'nın. Youtube'den ders dinlerken her türlü tipte anlatan hoca varken Doping'de belli bir hocayı sevip sevmeyeceğimi bilemem. Hem fiyat olarak da Youtube Premium bayağı uygun ( hatta adblocker bedava ). Yıllık 300-400 lira olsa çok daha fazla kişi kullanırdı bence.

Bence kesinlikle alınabilecek bir şey değil. Youtubeda onlarca işin ehli hoca var, verilen paraya yazık günah. Sırf 1-2 panel koymuşlar, bir de çözücü diye bir şey koymuşlar diye 5000tl verilmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı