Dota 2 ''Bir D3D cihazı oluştururken hata!''

Daha fazla  
Bilgisayarımı 2 gün önce sıfırlamıştım. Sonra hemen dota 2'yi yükledim. 2 gündür çalışan oyun dün gece açarken resimdeki hatayı verdi.

Denemelerim;

Ekran kartı driverim güncel.
Bilgisayarımda optimus özelliği var. Ben oyunu hem entegre grafik kartı ile hemde nvıdıa grafik kartı ile çalıştırdım.
Dota 2'ye sağ tıklayıp>özellikler>başlatma seçeneklerini ayarla>-w 1920 -h 1080 yazdım.
Dota 2'ye sağ tıklayıp>özellikler>başlatma seçeneklerini ayarla>-dxlevel 81 ve -dxlevel90 yazdım.
Dota 2'nin klasörünü bulup video notepad a gelip setting.deafultersi ''1920''deafultresheighti ''1080'' yaptım fakat bunu yaptıktan sonra kendiliğinden tekrar ''3840'' ''2160'' olduğunu farkettim.

Yazdığım bu bütün yolları denedim ama hala aynı hatayı alıyorum: Umarım yardımcı olabilirsiniz.

Sistem özellikleri;
i74700hq
Nvıdıa gtx860m
8 GB RAM
Windows 8.1 64 bit

Not: Ne kadar gerekli bilmem ama oyunu ultra ayarlarda oynuyordum.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözünürlüğü düşürürsen açarsın. Bende Windows yükseltince 2k oynadığım oyun açılmıyor 1080p alınca açılıyor. Format ve sıfırlama sonrası oluyor bu hatalar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı