Dota 2 ''Bir D3D cihazı oluştururken hata!''

Daha fazla  
Bilgisayarımı 2 gün önce sıfırlamıştım. Sonra hemen dota 2'yi yükledim. 2 gündür çalışan oyun dün gece açarken resimdeki hatayı verdi.

Denemelerim;

Ekran kartı driverim güncel.
Bilgisayarımda optimus özelliği var. Ben oyunu hem entegre grafik kartı ile hemde nvıdıa grafik kartı ile çalıştırdım.
Dota 2'ye sağ tıklayıp>özellikler>başlatma seçeneklerini ayarla>-w 1920 -h 1080 yazdım.
Dota 2'ye sağ tıklayıp>özellikler>başlatma seçeneklerini ayarla>-dxlevel 81 ve -dxlevel90 yazdım.
Dota 2'nin klasörünü bulup video notepad a gelip setting.deafultersi ''1920''deafultresheighti ''1080'' yaptım fakat bunu yaptıktan sonra kendiliğinden tekrar ''3840'' ''2160'' olduğunu farkettim.

Yazdığım bu bütün yolları denedim ama hala aynı hatayı alıyorum: Umarım yardımcı olabilirsiniz.

Sistem özellikleri;
i74700hq
Nvıdıa gtx860m
8 GB RAM
Windows 8.1 64 bit

Not: Ne kadar gerekli bilmem ama oyunu ultra ayarlarda oynuyordum.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözünürlüğü düşürürsen açarsın. Bende Windows yükseltince 2k oynadığım oyun açılmıyor 1080p alınca açılıyor. Format ve sıfırlama sonrası oluyor bu hatalar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı