DotA 2 oyun arkadaşı

grbaweney

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar, yaklaşık 6 senedir DotA oynuyorum, bu 6 senelik macerada elle tutulur bir arkadaş kilitlesi elde edemedim. Hep soloq diye tabir ettiğimiz bir oyun stilinde oynamak zorunda kaldım, oyunu önceden keyif almak için zevk alarak oynardım fakat her şeyi öğrendikten sonra artık sadece kazanma odaklı oldum, kaybettiğim her oyun DotA'dan bir adım daha soğumama neden oldu, artık son zamanlarımı yaşıyorum DotA'da, bunu hissediyorum, tek başıma oynamaktan artık usandım. Oyun kazanmak gerçekten çok basit şu metada her şey kafamda doğru fakat takımınızı kontrol edemiyorsunuz, %50 iyi veya kötü her şey takıma bağlı oldu artık ve bu beni baymaya başladı, ulaştığım Max MMR 4.5k, şu sıralarda 4.1-4.2 gidip dolanıyorum, kendi rankımda arkadaş bulamasam da 2-3K arasında sıkışmış arkadaşlara oyunu öğretmek tavsiyeler vermekten çekinmem çünkü DotA gerçekten basit bir oyun bunu anladığınızda MMR kasmaya başlıyorsunuz, yeni başlayan veya başlayacak arkadaşlara yardımım dokunmaz çünkü sıfırdan size oyunu anlatamam o kadar sabrım yok fakat oyunu bilen ama kendi rankında sıkışmış kalmış arkadaşlar ekleyebilir yardımcı olurum Discord'dan vs, 4-5K arası arkadaşlarda var ise ekleyebilirler role fark etmez her rolü oynayabilecek bilgiye sahibim, yeter ki takım oyunu olsun koordine bir şekilde iletişim kurarak oyunlar dönsün,

Steam: Steam Community :: yn5mr

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı