DotA2 takım kuruyoruz

Xectuonel

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar takımımz kuruludur. Üç kişiyiz. Bize 1 support ve 1 Carry/Tank/Mid oynayabilecek birisi lazım.

Takımımızın ismi: Winners Unforgettable
Katılmak isteyen arkadaşların +250 saat oynama süresi olmalıdır ve 13 Seviye üstü olmalıdır.
İsteyen Steam den Ozzi ekleyebilirsiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelebilirim. Carry veya tank oynarım. Levelim 12 olması lazım tam emin değilim çıkacağım şimdi yarın eklerim konuşuruz istersen.

arkadaşlar kusura bakmayın pazartesi son sınavlar bitiyor o zaman döneceğim size teşekkür ederim

Arkadaşlar ben carry oynarım sup oynamam yok herkeze duruma göre hero pickleyeceğim. Tabikide picklerde sizinde yardımınız olacak herkez her türlü oynamayı bilmeli sup carry tank mid hepsini bilmeniz lazım.

Ozzi'nin kardeşi Mete, oyunu ne kadar bildiğini biliyorum ve bana burada oyun hakkında Pro'luk taslama. Abin sana hesabından oynatmıyor biliyorum. Kurduğun takımda yer alma isteğimin sebebi maçları yenilmenizden kurtarmaktır. Öncelikle bunu bil sonra beni ister gruba al ister alma, kaybeden yada kazanan sen olursun. Sana iyi eğlenceler. ;)

Steam : [FFH]Legenda Turetskiy. Support, mid, tank, carry çok da farketmez. 306 saat oynama sürem var ve 24 Levelim.

Kardeşimi hesabımda oynamasını istemediğim için oynatmıyorum kardeşim hakkında düzgün konuşunuz. Kardeşime laf ettirtmem.Ayrıca Sen olmasanda o takım kazanabilir kendinizi bu kadar üstün görmeyin insanlardan onun dota 2 oynama süresi 5 saat anca vardır.
Ozzi'nin kardeşi Mete, oyunu ne kadar bildiğini biliyorum ve bana burada oyun hakkında Pro'luk taslama. Abin sana hesabından oynatmıyor biliyorum. Kurduğun takımda yer alma isteğimin sebebi maçları yenilmenizden kurtarmaktır. Öncelikle bunu bil sonra beni ister gruba al ister alma, kaybeden yada kazanan sen olursun. Sana iyi eğlenceler. ;)

sınav haftam bitmedi bitsin iletişime geçerim seninle
Steam : [FFH]Legenda Turetskiy. Support, mid, tank, carry çok da farketmez. 306 saat oynama sürem var ve 24 Levelim.

Benimde bu hafta sınavlarım full. Diğer haftasonu anca iletişime geçip oynayabiliriz gibi duruyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı