DotA'dan perma ban yedim

teeemoooo

Decapat
Bugün, Steam hesabıma girerken altta koyacağım bildirimle karşılaştım. Bana ban attıkları şey VAC bile değil, başka bir şey bu. Toplam arkadaşımla birlikte 3-4 maç atmışımdır. Cidden çok şaşırdım, 2.2 saatli bir adamı hangi sebepten banladılar? Anladığım kadarıyla VAC banı bile değil bu. 2.2 saatli hesap aldığımı mı düşündüler?

Dosya Ekleri

• resim_2021-09-08_222723.png
    resim_2021-09-08_222723.png
    15,8 KB · Görüntüleme: 304
  • resim_2021-09-08_223334.png
    resim_2021-09-08_223334.png
    56,1 KB · Görüntüleme: 286
  • hata2.JPG
    hata2.JPG
    12,9 KB · Görüntüleme: 287
Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette biraz araştırdım. Birden fazla hesabınız varsa olabiliyormuş. Yine de karşınıza çıkan sekmede bilgilendirme yazısı var. Oradan daha net bilgi edinebilirsiniz.

Arkada Cheat Engine tarzı program açık mıydı?
Asla indirmedim.
İnternette biraz araştırdım. Birden fazla hesabınız varsa olabiliyormuş. Yine de karşınıza çıkan sekmede bilgilendirme yazısı var. Oradan daha net bilgi edinebilirsiniz.
Bazen kardeşim, benim bilgisayarım daha iyi olduğu için gelip kendi oyunlarını oynuyor ve farklı hesaplardan giriyoruz. Bunun neresi ban sebebi? Sanırım aynı hesapta aynı ranked maçlarını oynamamızı istiyorlar.

Bazen kardeşim, benim bilgisayarımın daha iyi olduğu için gelip kendi oyunlarını oynuyor ve farklı hesaplardan giriyoruz. Bunun neresi ban sebebi? Sanırım aynı hesapta aynı ranked maçlarını oynamamızı istiyorlar.
Bu yasaklanma sebebi demiyorum. İnternette bu yüzden olduğu yazıyor. Yine de resmi kaynak değil. Steam ekibine mesaj göndermenizi öneririm. Sonuçta oyunun da yapımcısı Valve. Onlar daha net bilgi verirler.

Geri
Yukarı