League of Legends Perma Ban Yedim

3 Yildan beri LoL oynuyorum Euw'de basladim ve halen orada oynuyorum. Bu sene TR'de bir hesap acayim dedim aboooov o nasil server arkadas ya. Küfür etmeyen oyuncu yok! Yani toplam oyuncu sayisi arasinda belki %5'lik bir kismi bu tür eylemlerde bulunmuyor. Bosuna burada masum çocuk rolü oynama bence.

Evet eskiden ediyordum ama aman aman küfürler değildi ve şu anda etmiyordum zaten davranışlarımı düzelttiğimi söyledim. Doğru okursanız sevinirim.
En iyisini yapıyorsun. Boş ver şu oyunu, her maç klavyeyi yumruklamak istiyorsam o oyunda bir sıkıntı vardır.

Ben de öyle düşünüyorum gerçekten.

Metin 2 adlı oyunun 2008 yıllarını hatırlıyorum da ''ulan'' bile demeye korkardık ve bir kişi ters bir davranışta veya sözde bulununca ''SS aldım'' yazınca bir anda ortalığı sessizlik bürürdü. Sanırım o zamanlardan beri o oyunda en güzel yan bu. Şuan durum ne bilmiyorum, diğer MMORPG'lerde durumlar neydi, nasıl bilmiyorum.

Geçmiş olsun.

En iyisini yapıyorsun. Boşver şu oyunu, her maç klavyeyi yumruklamak istiyorsam o oyunda bir sıkıntı vardır.
Geçenlerde tekrar oynayayım dedim, ormana amumu aldım hani hem tank hem de takım savaşlarında çok güçlü bir şampiyon. Ama benim amumu almam neyi değiştirir, soloya vayne almışlar, bota desteğe brand almışlar, adc olarak Yasuo almışlar yani ben ne yapayım bu takıma. Ölüp ölüp benim anama bacıma sövdüler, bende susturdum ve oyun sonu raporladım hepsini. Yani soloya tank almıyorlar, desteğe kitle kontrol almıyorlar, adc ye adam akıllı şampiyon almıyorlar sonra ormancıyı günah keçisi yapıyorlar. Totemsiz ittiriyorlar ölünce ormancı çöp, bizim jung report, bizim amumu allaha sövüyor reportlayın yazıyorlar. Yok arkadaş yok, LoL oynanmaz. 2014 yıllarında ki LoL çok güzeldi, eski çirkin haritası, eski çirkin animasyonlarını çok özledim. Dota2 oynuyorum şimdi ara sıra, dota2 zor olduğu için çok fazla Türk ve çoluk çocuk yok tabii rahat oynanıyor.

Metin 2 adlı oyunun 2008 yıllarını hatırlıyorum da "ulan" bile demeye korkardık ve bir kişi ters bir davranışta veya sözde bulununca "SS aldım" yazınca bir anda ortalığı sessizlik bürürdü. Sanırım o zamanlardan beri o oyunda en güzel yan bu. Şu an durum ne bilmiyorum, diğer MMORPG'lerde durumlar neydi, nasıl bilmiyorum.

Geçmiş olsun.

Teşekkür ederim.
Dogru okudum ama inanmadigim icin bu yorumu yazdim!

Anladım ama inanmanız için yazmamıştım zaten isteyen inanır isteyen inanmaz.

Geçenlerde tekrar oynayayım dedim, ormana amumu aldım hani hem tank hem de takım savaşlarında çok güçlü bir şampiyon. Ama benim amumu almam neyi değiştirir, soloya vayne almışlar, bota desteğe brand almışlar, adc olarak Yasuo almışlar yani ben ne yapayım bu takıma. Ölüp ölüp benim anama bacıma sövdüler, bende susturdum ve oyun sonu raporladım hepsini. Yani soloya tank almıyorlar, desteğe kitle kontrol almıyorlar, adc ye adam akıllı şampiyon almıyorlar sonra ormancıyı günah keçisi yapıyorlar. Totemsiz ittiriyorlar ölünce ormancı çöp, bizim jung report, bizim amumu allaha sövüyor reportlayın yazıyorlar. Yok arkadaş yok, LoL oynanmaz. 2014 yıllarında ki LoL çok güzeldi, eski çirkin haritası, eski çirkin animasyonlarını çok özledim. Dota2 oynuyorum şimdi ara sıra, dota2 zor olduğu için çok fazla Türk ve çoluk çocuk yok tabii rahat oynanıyor.

Sadece ormancılar değil destek main olarak bende çok acı çekiyorum.

Arkadaşlar benim %1 doğru olma ihtimali taşıyan bir teorim var. LoL oyununda kimse ilk maçtan sinir küpü olarak giriş yapmıyor, diğer kişiler size ya pasif agresif ya da direkt hardcore giriştikleri zaman bir süre sonra ister istemez dayanamıyorsunuz ve stres kat sayınız artıyor. Bir süre sonra mute atsanız bile çok fazla işe yaramıyor çünkü hiç tanımadığınız oyuncuların hareketleri batmaya başlıyor size.

Sizi mutlu edecek şeyleri bulup, LoL'den edindiğiniz stresi asgari düzeye indirecek bir şeyler icat etmeye çalışın imkanınız varsa.

En önemli tavsiyem de sürekli oynadığınız online oyunlara, başka başka oyunlar oynamaya çalışarak kota koyun ve biraz özlemeye çalışın.

Amacım çok bilmişlik taslamak değilde zaten bildiğiniz şeyleri hatırlatarak sizlerle iletişim kurmak yanlış anlamayın :).

Sen haksız ban görmemişsin dostum. Şu banı yememe sebep olan LoL maçımı çok net hatırlıyorum, adam soloya yorick almıştı ve 0/15 skoru vardı çok kötü oynuyordu ve ona rağmen takımı suçluyordu. Bana gelmiş diyor ki ''Sen gank atmadın senin yüzünden kaybettim, zaten daha 14 günlük banım yeni açıldı'' yazıyor, ben de o adamın bana onu yazmasına karşılık olarak ''Zaten daha önce 2 hafta ban yemişsin, böyle küfürler eden toxic birisi olduğun için gene ban yiyeceksin'' yazdım ve o adam yerine ben ban yedim. Neden, çünkü adamı tehdit etmişim (!) sana ban atarım diyerek bak hele bak ban sebebine bak :) Ama Riot Games haklı tabii, onun benim anama, bacıma, sülaleme, dinime, kitabıma bir oyun için sövmesi sorun değil, ama benim ona küfür ettiğin için gene ban yiyeceksin demem büyük bir sorun.

Bu oyunda ne yaparsan yap suçlu sen oluyorsun. Şu yazdığım yazıda en ufak tehdit yok, yani resmen beni salak yerine koyarak tehdit ettiğin için ban yemişsin diyor. Adam bana 14 gün banım yeni açıldı yazdı, bende ona karşılık olarak herşeye sinirlenip söven birisi olduğun için ağzın yüzünden gene ban yiyeceksin yazdım ve bana ban atıyorlar sebep olarak tehdit etmişsin diyorlar :d Yani kız arkadaşım bana trip atıyor o yüzden hıncımızı oyunculardan çıkarıyoruz demiyorlarda şu sohbet kaydı için tehdit etmişsin diyorlar. Gerçekten sadece çok komik. Yeni bilgisayar topladığım için artık şu oyunun yüzüne bile bakmıyorum. Eskiden canımız sıkılırdı, bilgisayarımızında kaldıracağı tek oyun buydu mecbur oynardık.
Eki Görüntüle 616316
Ahahaha bu olay gerçek mi ya? Shop falandır bence😄 bu kadar prof bir oyun nasıl böyle insan zekasına aykırı işler yapabilir. Ben de flame yapan adama senin gibi toxiclerin allah belasını versin dedim diye perma ban yedim. İnsiyatif ve zeka denen bir şey yok bu ticketa cevap verenlerde veya onları kısıtlayanlarda.

Geri
Yukarı