Dowload 0 KB oluyor

omeratess

Decapat
Daha fazla  
İnternet üzerinden herhangi bir şey indirirken indirme 2MB'la başlıyor, daha sonra 0KB'a kadar düşüyor ve inmiyor. Farklı bilgisayarı Wi-Fi'a bağlayıp denediğimde yine aynı sorun oluyor ancak mobil verimi paylaşıp indirdiğimde normal iniyor. Yılladır Superonline kullanıyorum ilk defa böyle bir şey yaşadım müşteri hizmetleri sorunun kendilerinden kaynaklı olmadığını söyledi, sorunun kaynağı ne olabilir?

Dosya Ekleri

• Sorun.png
    Sorun.png
    7,5 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleyen: Moderatör:
Mobil veride iken herhangi bir sorun olmuyorsa sorun Superonline'de olabilir eğer evinizde Superonline modemi dışında bir modem var ise lütfen o modemle deneyiniz sorununuz hala çözülmez ise müşteri hizmetlerini arayıp konuşmakta fayda var.

Mobil veride iken herhangi bir sorun olmuyorsa sorun Superonline'de olabilir eğer evinizde Superonline modemi dışında bir modem var ise lütfen o modemle deneyiniz sorununuz hala çözülmez ise müşteri hizmetlerini arayıp konuşmakta fayda var.

Başka modemim yok maalesef modeme dair bir ayarla çözülebilir mi acaba 2 defa sıfırladım bir değişiklik olmadı ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı