Download hızı düştü

Livya

Kilopat
Daha fazla  
Son 3-4 gündür indirme hızı baya düştü. Normalde 28 Mbps indirme hızı var yeni yaptım 0.75 olmuş. Uploadda sıkıntı yok. Chrome'den bir şey indirirken çok tutarsız indiriyor bir anda 1700 KB/s bir anda 1100 oluyor, oyunlarda da ping inip çıkıyor. Sebebi nedir?

Ben de Türk Telekom kullanıcısıyım. Son 1-2 haftadır internetim aşırı yavaş. Nedeni için Müşteri Hizmetleri'ni arayalım diyoruz ama biliyorsunuz malum Türk Telekom Müşteri Hizmetleri...

Aynı sorun bende de var, NetSpeed kullanıyorum, AKK kalktığından dolayı olduğunu zannediyorum. Herkes yüklendi internete, hızlar 3 Mbitten 16,24,50 Mbitlere çıktı. Yoğunluktan dolayı, böyle birşey olacağı zaten öngürülüyordu. İlerleyen zamanlarda TT bey nasıl bir yol izleyecek göreceğiz :)

Şu sıralar herkeste aynı sorunu duyuyorum. Sanırım yeni bir sisteme geçiş sürecindeyiz. Türk Telekom u arayıp birkaç kişide daha aynı sorunu duyduğunuzu belirtip nedenini öğrenebilirsiniz.

Büyük ihtimalle AKK kalkacağı için değişiklikler yapılıyor. Sisteminize interneti etkileyecek program kurdunuz mu? Modemi kapatıp 1 dakika sonra açıp deneyebilir misiniz?

BTK Kota çağrısını 2 yıl önceden yapmışken bu heriflerin daha yeni hazırlık yapıp karman çorman bir sistemi önümüze sunmaları akıl karı olamaz. Bu nedir abicim Son günden performans ödevi mi yapıyorsunuz?

Zaten forumlarda yazıyordu. AKK kalktığında torrent abanacağım diyenler vardı.

AKN kalkınca herkes abandı. Yurt dışı çıkışı sınırlı olduğu için belki herkes yüklendiği için sıkıntı oluyordur.

İndirmek için İDM kullan. Chrome zaten full hızı kullanmıyor.

Ben sorunsuz 50 Mbps alıyorum. En yoğun saatlerde bile sıkıntı yok.

Zannetmiyorum ki insanlar indirme yapsın. Belki bölgenizde geçici bir yoğunluk vardır. Düzelir zamanla.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı