Dr. Oetker Guseppe'den daha büyük hazır pizza var mı?

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Merhaba. Dr. Oetker Guseppe'den daha büyük boy hazır pizza var mı acaba? Ne yazık ki Dr. Oetker'in en büyük pizzası olan "Guseppe" serisi, Domino's Pizza'nın ancak ve ancak küçük boyuyla eşdeğer boyutlarda. Orta boy bile olduğundan şüpheliyim. Acaba gerçekten büyük boy hazır bir pizza üreten bir firma var mı? Aradım ancak bulamadım. :( Ayrıca daha bol malzemeli hazır pizza yok mu? Domino's Pizza çok pahalı maalesef. Evde daha ekonomik fiyata daha bol malzemeli hazır pizza arıyorumda. Bu arada, Dr. Oetker'in "Guseppe" serisi hazır pizzalları, malzeme kalitesi ve lezzet bakımından şuana kadar yediğim en iyi hazır pizzaydı. Ancak bundan daha büyük boy olanı ve daha bol malzeme içereni yok mu? :) Dr. Oetker Guseppe pizzası ortalama 460-480 Gram. Ben şahsen büyük boy hazır pizza arıyorum. Ortalama 700-900 Gram veya tam 1 Kg olacak şekilde. (Çok yiyen biriyim)

Malzemeleri alıp evde pizza yapma vaktin gelmiş senin.
Fazladan hazırlayıp dondurucuya da atabilirsin. İstediğin zaman çıkar, pişir, ye.

Merhaba. Dr. Oetker Guseppe'den daha büyük boy hazır pizza var mı acaba? Ne yazık ki dr. Oetker'in en büyük pizzası olan "guseppe" serisi, domino's Pizza'nın ancak ve ancak küçük boyuyla eşdeğer boyutlarda. Orta boy bile olduğundan şüpheliyim. Acaba gerçekten büyük boy hazır bir pizza üreten bir firma var mı? Aradım ancak bulamadım. :( ayrıca daha bol malzemeli hazır pizza yok mu? Domino's pizza çok pahalı maalesef. Evde daha ekonomik fiyata daha bol malzemeli hazır pizza arıyorumda. Bu arada, dr. Oetker'in "guseppe" serisi hazır pizzalları, malzeme kalitesi ve lezzet bakımından şu ana kadar yediğim en iyi hazır pizzaydı. Ancak bundan daha büyük boy olanı ve daha bol malzeme içereni yok mu? :) dr. Oetker guseppe pizzası ortalama 460-480 gram. Ben şahsen büyük boy hazır pizza arıyorum. Ortalama 700-900 gram veya tam 1 KG olacak şekilde. (Çok yiyen biriyim)

Vallahi bana yetecek herhangi hazır pizza bulamadım bende Afganistan'ı doyuracak büyüklükte ev pizzası yapıyorum.

Geri
Yukarı