Dragon Age: Origins DLC'ler Dahil Tüm Türkçe Yamalar!

BuzzyGamer

Kilopat
Daha fazla  
Dragon Age: Origins gibi efsane bir oyunun Türkçe yamalarını kaybetmemek ve mümkün olduğunca iyi bir şekilde saklamak gerektiğini düşünüyorum. Bu nedenle şimdiye kadar Dragon Age: Origins için hazırlanılmış tüm Türkçe yamaları bir araya getirerek, düzenleme ve arşivleme gereği duydum.

Ayrıca bazı DLC yamaları ya indirilemiyor, ya kurulamıyor ya da kurulum anlatımı içermiyordu. Bu nedenle yamaları edinebilmek ya da düzgün bir şekilde kurabilmek zorlaşıyordu. Tüm Dragon Age hayranları için yamaların hepsini toplayarak, olabildiğince düzenli bir şekilde derledim ve yama açıklamalarında kurulum anlatımlarını net bir şekilde belirttim. Böylece sizleri yamaların hepsini bulma, indirebilme ve kurabilme zahmetinden mümkün olduğunca kurtardığımı düşünüyorum.

Ek olarak Türkçe yamaları hazırlayan ve yamalarda emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilirim. Bu kadar güzel ve kaliteli bir oyunun çevirisine katkıda bulundukları için takdir edilmeleri ve devam projeleri için desteklenmeleri gerekiyor. Bunun için hem diğer yama detaylarına ulaşabilmeniz hemde emeği geçen kişilere destek olabilmeniz için tüm yamaların açıklamalarına kaynak da bıraktım. İlgili kaynaklar üzerinden yamaların asıl konusunu ziyaret edebilir ve emeği geçen kişileri görebilirsiniz.

NOT: Yamaların hepsini olabildiğince orijinal konusu üzerinden edinmeye çalıştım. Bu nedenle virüs ya da zararlı yazılım içermediğini belirtmek isterim. Yinede önlem amacıyla dosyaları arşivden çıkardıktan sonra bilgisayarınızda kurulu olan virüs programları ile tarayarak, test edebilirsiniz.

Türkçe Yama Arşivinin İçeriği: Dragon Age: Origins (Ana Oyun), Awakening (DLC), Witch Hunt (DLC), Leliana's Song (DLC), The Darkspawn Chronicles (DLC), The Golems of Amgarrak (DLC)

İndirme Bağlantısı: Dragon_Age_-_Origins

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhaba EA Play'den oynuyorum oyunu bugün bitirdim EA Play başlatıcısında DLC'ler yüklü gözüküyor fakat oyun içerisinde DLC'ler aktif gözükmüyor DLC'leri oyunu bitirmeden mi oynayabiliyoruz yoksa hata benim oyundamı ne yapmam lazım yardımcı olursan sevinirim ana hikayesini çok beğendim.

Yeni konular

Geri
Yukarı