Dragon Age Serisi Türkçe Yamaları

Dragon Age: Inquisition çevirisi Animus'a mı ait yoksa DH'deki yada gameolog'daki makine çeviri mi?

Maalesef Animus'un değil çünkü mümkün değil yamalarının programları yüzünden. Makine çeviridir. Kalitesi bayağı kötüdür uyarayım ve kullanmadan önce yedek alın dosyaları ne olur ne olmaz.

Maalesef Animus'un değil çünkü mümkün değil yamalarının programları yüzünden. Makine çeviridir. Kalitesi bayağı kötüdür uyarayım ve kullanmadan önce yedek alın dosyaları ne olur ne olmaz.
Hocam yamayı indirdim ancak oyunun çok az bir kısmı Türkçe. Videolardan vs izledim, benim İngilizce oynadığım çoğu yer videolarda Türkçe'ydi. Steam'den satın almıştım oyunu. Güncel olarak ultimate edition olan sürüme uygun bir yama var mı?

Inquisition Türkçe yama az önce DH üzerinden yayınlandı, kaynak olarak şöyle belirtelim. Yama Animus'a ait.
Batman Arkham Knight + DLC Animus'un yaması vardı. Sonra telif yedi diye kaldırdılar şu an bu yama tam anlamıyla ortada yok. Var olan bir tane var bazen sıkıntı yaratabiliyor ve DLC'ler yok. O yamayı da bulsanız iyi olur. Şu an kayıp. Dragon Age yamasını bulduktan sonra bu yama için de bir umut geldi.

Batman Arkham Knight + DLC Animus'un yaması vardı. Sonra telif yedi diye kaldırdılar şu an bu yama tam anlamıyla ortada yok. Var olan bir tane var bazen sıkıntı yaratabiliyor ve DLC'ler yok. O yamayı da bulsanız iyi olur. Şu an kayıp. Dragon Age yamasını bulduktan sonra bu yama için de bir umut geldi.

İnternette dolaşan yama animusun yaması aslında.

İnternette dolaşan yama animusun yaması aslında.
Tam değil DLC'ler yok. Bir de sorunlar olduğu bazı yerlerde altyazının Türkçe olmadığını söylüyorlar. Belki biri zamanında parayla almıştır bilgisayarında duruyor olabilir. Onu da Dragon Age gibi tüm bilgisayarlara çalışır hale getirebilirler. Dragon Age'in bunca zaman geçtikten sonra ortaya çıkmasıyla ona da bir umut doğdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı