Epic Games Dragon Age ücretsiz olmasına rağmen alınmıyor

Resmi açıklamayı kimin yapmasını bekliyorsun? Dragon Age CEO’sunun falan mı? Cumhurbaşkanının mı? Epic Games CEO’sunun mu?
Ya kendimi anlatmakta yanlış bir şey yapıyorum ya da siz anlamamakta ısrarcısınız. Oyun Türkiye'de erişime kapalı, sebebini bilmiyoruz demek yerine öz güvenli bir şekilde sebep uydurmanız bilgi kirliliğine sebep oluyor. Ve hayır, resmi bir açıklama beklemiyorum. O kadar kesin konuşuyorsunuz ki kaynak soruyorum, bir yerden açıklama mı geldi diye merak ediyorum.

Ya kendimi anlatmakta yanlış bir şey yapıyorum ya da siz anlamamakta ısrarcısınız. Oyun Türkiye'de erişime kapalı, sebebini bilmiyoruz demek yerine öz güvenli bir şekilde sebep uydurmanız bilgi kirliliğine sebep oluyor. Ve hayır, resmi bir açıklama beklemiyorum. O kadar kesin konuşuyorsunuz ki kaynak soruyorum, bir yerden açıklama mı geldi diye merak ediyorum.
Git 7 habere bak, 6’sında LGBT+ içerikler yazar. Bu bilgileri kendileri uydurmuyor, oyunu oynayanlar da var. LGBT+ içeriğini gören de var.

Git 7 habere bak, 6’sında LGBT+ içerikler yazar. Bu bilgileri kendileri uydurmuyor, oyunu oynayanlar da var. LGBT+ içeriğini gören de var.
Hayır kendileri uyduruyor, resmi bir açıklama gelmiyorsa ve içerikte kaynak yoksa tamamen varsayımdan ibaret. Tekrar kendimi izah edeyim belli ki anlaşmakta zorluk çekiyoruz. Varsayımı suçlamıyorum, evet büyük ihtimal LGBT içerik sorun yaratır diye bazı ülkelerde kısıtlamaya gidilmiş ama kesin sebebini resmi bir yerden duymuyorsak bu bilgi varsayım demektir. Bak cümle kurarken büyük ihtimal yazdım. Neden? Çünkü kesin bir bilgi değil.

Geri
Yukarı