Dragon Center Hatası

pofudukmemo

Decapat
Anakart modelim MSI X470 GAMING Plus. Bilgisayarim açıldığında bu error ile karşılaşıyorum. Bu tarz bir sorun yasayan veya çözümünü bilen var mı?

silme.PNG

MSI Dragon Center Kayıp Sekmeler - Technopat Sosyal bu linkte ise daha önce anakart ile ilgili yaşadığım bir problem var. Error ile alakalı olabilir diye paylaşmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu program ile birçok kez hata aldım bu ve SDK başlatmada saatlerce bekletme hatası gibi
bu linkteki remover indirdikten sonra alttaki iki tane remove seçeneği ile programı kaldır bilgisayarı yeniden başlat ve tekrar kurmayı denermisin

Programın orjinal forum başlığı
MSI Dragon Center 2 Auto Removal Tool / Log Generator burası indirirsen eğer yine virüs taramasından geçir ben şu anda sorunsuz kullanıyorum

Merhaba. İki gün önce aynı problem oldu bende de. Dragon center ve MSI sdk yazılımlarını kaldırıp görev yöneticisinde açık olan central service, mystic light gibi programları sonlandırdım. Daha sonra en güncel dragon center sürümünü indirip kurdum sorun düzeldi.

Hocam bu program ile birçok kez hata aldım bu ve SDK başlatmada saatlerce bekletme hatası gibi
bu linkteki remover indirdikten sonra alttaki iki tane remove seçeneği ile programı kaldır bilgisayarı yeniden başlat ve tekrar kurmayı denermisin

Programın orjinal forum başlığı
MSI Dragon Center 2 Auto Removal Tool / Log Generator burası indirirsen eğer yine virüs taramasından geçir ben şu anda sorunsuz kullanıyorum

Tesekkurler

Yeni konular

Geri
Yukarı