Dragon Center - Mystic Light Problemi

erener

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Bilgisayarıma yeni Windows kurulumu yaptım. Bütün sürücüler ve BIOS güncel ancak MSI Dragon Center'da Mystic Light içerisinde Corsair marka Ram'ler gözükmüyor ışıklarını kontrol edemiyorum. Ayrıca uygulama açılışta ağır açılıyor ve takılmalar oluyor. Yeni Windows kurulumu yaptığım için eski kurulum dosyası ne yazık ki silindi. Yeni sürümde ışıklar senkronize çalışmıyor. Konu ile alakalı yardımcı olursanız mutlu olurum, teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    182,1 KB · Görüntüleme: 394
Dragon Center'in son sürümünde bende de benzer sorunlar var, ürün desteğini arttırmışlar mesela Corsair Void Pro kulaklığımı artık Dragon Center görüyor fakat arada dediğiniz gibi sapıtıyor. Eski versiyonlarının indirme linkini bulamadım, umarım yakında yeni bir güncelleme ile çözerler.

Dragon Center son birkaç sürümde leş gibi bir uygulamaya dönüştü. Ben de yaşadım söylediklerinizi.

Dragon Center ve MSI SDK'yi tamamen silin. Mümkünse Revo Uninstaller ile silin ve kalıntıları temizleyin.

Sadece Mystic Light'ı indirip yükleyin. Son sürümü Mystic Light 3. Sorun çözülecektir. En azından bende çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı