Dragon Center - Mystic Light sorunu

Saykoraz

Picopat
Merhaba, ekran kartımın RGB ayarlarını yaptıktan sonra bilgisayarı kapattıktan sonra tekrar açılınca ayarlar benim ayarladığım şekilde olmuyor. Defult olarak farklı renkler oluyor ve her bilgisayarı açtığımda elle ayarlama yapmam gerekiyor. Acaba sizde de böyle mi yoksa bende mi sorun var?

Merhaba, ekran kartımın RGB ayarlarını yaptıktan sonra bilgisayarı kapattıktan sonra tekrar açılınca ayarlar benim ayarladığım şekilde olmuyor. Defult olarak farklı renkler oluyor ve her bilgisayarı açtığımda elle ayarlama yapmam gerekiyor. Acaba sizde de böyle mi yoksa bende mi sorun var?
Aynı sorunu bende yaşıyordum ancak Dragon Center'ı tekrar yükleyince düzeldi.
Hocam bu arada Dragon Center size bayağı bir konu açtırmış :d

Aynı sorunu şu an bende yaşıyorum. Ekran kartının ışıklarını ayarladıktan sonra bilgisayarı kapatıp açınca default ayarlarına sıfırlanıyor. Düzeltebildiniz mi?

Dostum programı sıfırdan silip tekrardan yükledim ben öyle çözdüm sorunumu. MSI anakart kullanıyorum onun kendi sitesine girip Dragon Center uygulamasını oradan indirdim uzun süredir düzgün çalışıyor.

Selamlar. Msı monitör aldım fakat RGB ayarı için mystick light ulaşamıyorum. Msı center ve Dragon center ikisini de kurdum ama mystick light gelmiyor. Defalarca yeniden indirdim ve güncellemeleri kontrol ettim ama olmadı. Var mı bir çözümü?

Yeni konular

Geri
Yukarı