Draven nasıl oynanır?

Seferdan

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Draven oynamaya çalışıyorum fakat balta tutmakta zorlanıyorum ayrıca hem balta tutup hem de kite yapmak gerçekten çok zor. Bunun kolay bir yolu var mı? Nasıl antrenman yapılabilir ya da daha iyi nasıl oynanabilir? 2 ya da 3 balta olayınıda açıklayabilirseniz sevinirim.

Merhaba, Draven oynamaya çalışıyorum fakat balta tutmakta zorlanıyorum ayrıca hem balta tutup hem de kite yapmak gerçekten çok zor. Bunun kolay bir yolu var mı? Nasıl antrenman yapılabilir ya da daha iyi nasıl oynanabilir? 2 ya da 3 balta olayınıda açıklayabilirseniz sevinirim.
3 balta yetenek hızınız fazlaysa 3. de doluyor o nedenle 3. baltanız geliyor.

kite olayını çözmen yeterli sonrası oyun bilgisi.

Hocam,Draven zaten oynaması zor bir karakter,ben s4'ten beri oynayan bir ADC main olarak söylüyorum,kite öğrenmeden lütfen bu karakteri oynamaya çalışmayın.Şahsen ben de zorlanabiliyorum oyundan oyuna göre.Sürekli oynamanız lazım.

Arkadaşlar kite yapmayı bilmiyorum demedim, kite yaparken balta tutmak zor bir yolu var mı dedim :) Draven hakkında ipucu istedim yani.

Arkadaşlar kite yapmayı bilmiyorum demedim, kite yaparken balta tutmak zor bir yolu var mı dedim :) Draven hakkında ipucu istedim yani.
Hocam,tek yolu oynamaktan geçiyor,pratik yapmanız lazım.Twitch'de profesyonel oyuncuları da izleyebilirsiniz nasıl yaptıklarına dair fikir sahibi olabilmek için.

Merhaba. Draven oynamaya 1 ay önce başladım ve bazı öğrendiğim taktikleri bende paylaşmak istiyorum. İlk olarak maximum 2 tane balta almalısın. Ve balta yakalama olayınıda oynayarak alışman lazım. Ben öyle öğrendim.

Geri
Yukarı